Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusná vila Dalmatínka priamo pri mori – Paklenica Chorvátsko

Villa Dalmatínka Dalmácia - Chorvátsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň.Sme 2 dospelý a 2 deti(8,13).Prosím o vypočítanie ceny na termín 21.8–28.8.2016.Ďakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, volne terminy mame az od 03.09.2016

Villa Dalmatínka

Volnu by sme mali v danom termine vila Santa Maria, alebo Vila Levandula

Lenka

Dobry den,mame zaujem o apartman s 2 spalnami, sme 2 dospeli a 2 male deti( 3 a 1 rok),aka by bola cena? Kedze polpenziu obe urcite nevyuziju,plati sa aj tak 4× plna cena? Dakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, v danom pripade by sa dala cena pre deti poupravit. Prajeme pekny den

Lucia

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je ešte volná kapacita, volné pokoje pre pár v termíne 28.8. – 4.9.2016 ? ďakujem za odpoveď.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, na dany termin mame este volne miesta a radi Vas u nas privitame. prajeme pekny den

Stefan

Dobry den,
je mozny pobyt aj so psikom, ake su podmienky?
Dakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, vo vile Dalmatinka nie je moznost pobytu so psikom. Mame k dispozicii vilu Santa Maria, a tam je moznost pobytu aj so psikom

Jany

Dobrý deň, máte voľné od 20.8.- do 27.8., pre 2 osoby?
Ďakujem Vám

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, v danom termine by sme mali volnu dvojlozkovu izbu v termine od 18.8.-26.8.2016 a radi Vas u nas privitame . Prajeme pekny den

Štefan Abaffy

Dúfam že to je všetko čo bolo potrebné. Teraz sa už len tešiť na oddych a Vaše služby. Dobro došli.

Villa Dalmatínka

To je vsetko, pocasie je vybavene, takze mozte zacat oddychovat. Prajem pekny vecer

Štefan Abaffy

Ano a ďakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, takze vam rezervujem dvojlozkovu izbu vo Vila Dalmatinka a prajem pekny, den. Zaslite mi potom prosim cisla voucherov. Dakujeme.

Štefan Abaffy

Reagujem na Váš oznam o uvolnení vilky pre mój termín od 24.7. pre 2 osoby. Viete mi to potvrdiť respektíve zaistiť ,aby som zbytočne nemrhal časom a nekrútil peniaze hore dole. Ďakujem pekne za odpoveď.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, ano jedna dvojlozkova izba je tu volna, posledna, mame vam ju podrzat? Pekny den prajem

Štefan Abaffy

Dobrý deň. Otázka ohladne volného ubytovania ,izba pre dvoch v termíne 24.7 – 31.7. ,máte ešte niečo volné? Ak ano mohol by som Vás poprosiť o nejaké fotky izby a okolia? Ďakujem pekne za info a ospravedlňujem sa ak som otravný. Pekný deň prajem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, bohuzial na dany termin je uz vsetko obsadene, ak mi poslete mail, vie Vam poslat aj dalsie fotky , apartmanov a izieb a blízkeho okolia. Pekny den prajeme

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem,

uvolnila sa nam vilka dalmatinka od 24.7. ak by ste mali zaujem. prajeme pekny den

Miriam

Dobry den, mate prosim volny termin od 25.7 na 7 dni? Aka by bola cena pre 2 dospelych a 1.dieta(2,5 roka)? Pristelok nie je nutny. Dakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, volny termin by sme mali az od 31.7.2016. Prajeme pekny den.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, uvolnila sa nam vilka Dalmatinka od 25.7. a radi Vas u nas privitame.Prajeme pekny den

Pavlíková Agnesa

Dobrý deň,
sme 2 dospelí a 2 deti (23r. a 15r.) Máte voľný termín na 17.7. – 14.7.2016? Ešte jedna otázka – ako je to ďaleko od mora?

Ďakujem. Pavlíková

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, je to priamo pri mori. A dany termin 17.7.-24.7. je uz obsadeny, Volny termin by sme mali od 31.7.-7.8.2016, pekny apartmanik.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem,
poslite mi prosim Vasu mailovu adresu , mozem Vam zaslat aj podrobne foto apartmaniku a okolia. Prajeme pekny den

Eva

Dobrý deň máte voľný ešte termin od 24.7 do 31.7? Sme 4 dospelí a 1 dieťa vo veku 3,5 roka. Ďakujem.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, volny termin mame od 31.7.-07.08.2016

iveta

Dobry den. Chcela by som sa opytat aka tam je plaz a kolko je vzdialeny hotel od plaze?

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, vilka je priamo na plazi, su tam vybetonovane plaze, ako aj strkove plazicky.

Mária

Dobry den prajem, ma Vase zariadenie bezbarierovy pristup pre invalidnych hosti? Dakujem za odpoved.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem,bohuzial nase zariadenie nema bezbarierovy pristup

robert

Dobrý deň, aká by bola cena v akcii s polpenziou na 10 nocí ? Prišli by sme 31.7.2016 a odchádzali by sme 10.8.2016..Dve dospelé osoby

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, od 7.8–14.8.. uz mame termin vypredany.

Tatiana

Dobry den,plati sa aj za dieta,ktore ma 10.mesiacov? Dvojlozkova izba je s akym vyhladom?A jedlo sa serviruje priamo vo vilke?
Dakujem

Villa Dalmatínka

Polpenzie sa serviuruju praimo vo vilke, za 10 mesacne dieta sa neplati, vsetky izby maju vyhlad na more

Annabela Matejovič

Dobrý deň, radi by sme apartmán pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa (11rokov). Ak si kúpime 4 kupóny za apartmán je k tomu aj tá polpenzia?Má apartmán výhľad na more a terasu? Kde sa parkuje? Slnečník je k dispozícii či si musíme doniesť.
Pošlite mi prosím fotky o vilke. Ďakujem Annabela

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, pri zakupeni 4 kuponov je aj polpenzia samozrejme, apartman ma vyhlad na more s krasnou velkou teraskou, na teraske je markiza takze tam slnecnik potrebny nie je.Na plazi nie su slnecniky, tie je potrebne doniest.Ja mailovu adresu nevidim, tak vas poprosim o zaslanie Vasej mailovej adresy, prajem pekny vecer.

Inga

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či a ak – koľko účtujete za parkovné, ako je to s lehátkami na pláži a či „neapartmánové“ izby majú balkón? Ďakujem.

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, vsetky izby maju balkonik, , lehatka na plazi nie su, je potrebne si doniest vlastne, parkovne je zdarma. Radi Vas u nas privitame, prajeme pekny den.

Lubos

Dobrý deň,
Prosím Vás, pýtal som sa na termín od 24.7.do 31.7. platí táto výhodná cena aj na tento termín?Voľné máte ako píšete pani Marii Moravčikovej.
Poprosil by som aj ja nejaké bližšie foto.
Ďakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, pani Moravcikova potrebuje len dvojlozkovu izbu. Na dany termin termin mame len dvojlozkovu izbu bez pristelky volnu.

mária moravčíková

prosím, máte fotku z tej vilky? prosím o bližší popis umiestnenia tej vilky. to je vilka pri ceste? a kde je vstup na pláž? ako to tam vyzerá? rada by som mala približnú predstavu čo očakávať.
Ďakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem,napiste mi prosim mailik a poslem Vam foto do mailu, vstup na plaz je pred vilkou, , nie je tam hlavna cestea, len taka promenadka, volne terminy mame 17.7.-24.7. ,1.8.-7.8.,24.7.-31.7. Radi Vas u nas privitame

Luboš

Dobrý deň,
Chcem sa spýtať ako je to s deťmi, sú v dvojlôžkovej izbe prístelky?Poprosím o vypočítanie konečnej ceny pre 2 dospelí a 2 deti (7,12)v termíne 24.7 do 31.7.
Ďakujem

Villa Dalmatínka

Dobry den prajem, volny termin mame od 17.7.-24.7 v tomto termine je specialna vyhodna cena(2×299€ +135€+185€)dv­ojlozkova s prístelkami.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore