Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Letná rodinná dovolenka s exkluzívnym wellness na južnej strane Chopku v Nízkych Tatrách na Táloch

4,4 / 5 Kúria na Táloch Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Sabova

Dobry den,mate prosim volny termin od 15.9–19.9 pre 2osoby na 3 noci?Dakujem.

Kúria na Táloch

termín je obsadený, ďakujeme

Andrea

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte ešte voľný termín 31.8.-2.9. Ďakujem

Kúria na Táloch

máme voľné už len malé podkrovné izby, ďakujem

Mariana Holá

Dobrý deň, máte voľnú izbu od 15. do 18.9. pre 2 osoby? Ďakujem

Kúria na Táloch

máme ešte k dipozícii termín, ďakujem

Stanislava Ricci

Dobry den. Mali by ste niece Colne od zajtra, 23.08.16 na dve noci pre 2 dospele osoby a dve deti (5 a 3). A postal by ste mi cenu. Dakujem

Kúria na Táloch

Uvedený termín je už obsadený, ďakujeme

Kúria na Táloch

Môžete mi ešte ráno zavolať, či sa niečo neuvolní, ďakujem

Lucia

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte voľnú izbu pre dvoch v termíne od 26.8 do 28.8.2016. Ďakujem

Kúria na Táloch

Uvedený termín je už obsadený, ďakujeme

Anita Bacová

Dobry den prajem, skusim stastie: nahodou 2 izby pre 4 osoby + 1 dieta od zajtra do nedele? Dakujem.

Kúria na Táloch

Všetko obsadené do 21.8, ďakujem

Gabriela mackova

Dobry den, chcem sa














Dobry den, chcem sa spytat na volny termin na 17.8,18.8,19.8 pre dve dospele osoby a12 rocne dieta. Dakujem



































































spytat na volny termi n
Dobry den, chcem sa spytat na volny tr
er














nn



 D

Kúria na Táloch

Kontaktujte nás dnes večer, ďakujem

Jana Zlatošová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte ešte voľný termín od 26.8 – 28.8 pre 2 osoby .ďakujem

Kúria na Táloch

Tento víkend je už obsadený,ďakujeme

Jana Zlatošová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či by bol voľný ešte termín od 26.8 – 28.8 pre dvoch :) ďakujem

Ivana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na ubytovanie v termíne 11.8.-21.8. Záujem by bol o pobyt na 4 dni pre 2 osoby. Ďakujem

Kúria na Táloch

Od 15–19.8 máme poslednú izbu, kontaktujte nás prosím

Pavol

Dobrý deň, prosím Vás máte voľný termín od 3.8– do 5.8. 2016? Dve dospelé osoby. Rezerváciu mám už vytvorenú len neviem či je v tom čase voľné miesta. ĎAKUJEM za skoro odpoveď

Kúria na Táloch

Pozdravujem, termín je už obsadený, ďakujeme

Peter

Dobry den..zaujima ma akym sposobom objednat ubytovanie pre 2 dospele osoby a nasledne deti 17 rokov a 4 roky.

Dakujem

Kúria na Táloch

Pozdravujem,prosím najskôr si treba vybrať termín a ak vám potvrdíme, že je voľný, môžete si kúpiť kupón prostredníctvom zľavomatu, ďakujeme

Marián

Dobrý deň chcel by som sa informovať ohľadne stravy dá sa dokúpiť plná penia alebo polpenzia, A ešte by som sa chcel opýtať na termín 5.8.16 do 7.8.16. ďakujem

Kúria na Táloch

Pozdravujem, tento termín máme svadbu, je voľná už len podkrovná izba pre 4 osoby, ´dakujem

Ivana Trgiňová

Dobrý deň, prosím Vás máte voľné od 28.7.-31.7. 2016? Dve dospelé osoby a jedno 4 ročné dieťa. Ďakujem

Kúria na Táloch

Pozdravujem, tento termín je už obsadený, ďakujeme

Andrea Tóthová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na ubytovanie v termíne 8.8.-12.8. – 2 dospelí a 2 deti vo veku 4 a 10 rokov. ďakujem

Kúria na Táloch

Máme ešte voľné, ďakujem

Peter

Dobry den chcem sa spytat ako je to s dopravou…kedze momentalne nemame k dispozicii auto..ci sa da dajako dostat autobusom ku vam..dakujem

Kúria na Táloch

Pozdravujem,pri našom penzióne je autobusová zástavka, obec Bystrá.

Tibor Gerencséri

Dobrý deň,chcem sa opýtať na možnosti ubytovania v termíne 22.7´-24.7 pre dve dospelé osoby.

Kúria na Táloch

Pozdravujem,od 21–23.7 máme k dispozícii, )´dakujem

Jana Škerdová

Dobrý deň,chcem sa opýtať na možnosti ubytovania v termíne 18.07–22.07 (poprípade do 21.07) pre dve dospelé osoby a dve deti vo veku 3 a 11 rokov. Ďakujem

Kúria na Táloch

Pozdravujem, tento termín máme už obsadený, ďakujeme

Kúria na Táloch

Pozdravujem, ešte máme voľnú izbu, kontaktujte nás , Ďakujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore