Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický gurmánsky wellness pobyt v tichom prostredí pri Martine, deti do 6 rokov zdarma!

4,2 / 5 Hotel Bystrička*** Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Andy Szovics

dobry vecer, mate jednu dvojpostelovu izbu na termin 1.9/3.9.2016?
dakujem

Hotel Bystrička***

Dobrý deň,

áno v danom termíne máme k dispozícií 2-lôžkovú izbu. Chcem Vás však informovať, že 01.09.2016 sa u nás v hoteli bude konať oslava, takže večer môže byť o čosi rušnješí. Samozrejme izbu budete mať v tichšej časti hotela. Mám Vám daný termín zarezervovať?

S pozdravom a prianím pekného dňa

Recepcia
Fojtíková

Zuzana Kochanova

Dobry vecer mate volny termin na 17,18,19 august 2 dospely a dieta 5 rokov? Dakujem

Hotel Bystrička***

Dobrý deň,

bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený.


S pozdravoma prianím pekného dňa

Recepcia
Fojtíková

Janka H

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci je mozne kupon vyuzit buduci vikend / 13–14.8/ a aky je doplatok za syna vo veku 16r.
Dakujem, pekny den
 J.

Hotel Bystrička***

Dobrý deň Janka,

áno je možnosť si zakúpiť pobyť v termíne od 13.08.2016 do 14.08.2016 len Vás chcem informovať, že dňa 13.08 sa u nás v hoteli bude konať svadba, takže večer môže byť o čosi rušnejší.
Mám Vám pobyt zarezervovať?

Hotel Bystrička

Zuzana

Je možnosť aj nejaké masáže alebo sa aj večer niekde zabaviť?

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana, Môžete využiť aj doplnkové služby ako masáže, kozmetické, kadernícke služby alebo manikúru priamo v budove hotela.

Radoslav

Dobry den.chcem sa opytat aka by bola cena za ubytovanie ak by som chcel 3 dni 2 noci.a co vsetko by bolo v tej cene.dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Radoslav,
voucher na dve noci je v cene 179€ a obsahuje:

ubytovanie pre 2 osoby v komfortných dvojlôžkových izbách na 2 noci
2× raňajky formou bufetu alebo výberom z raňajkového lístka (podľa obsadenosti hotela) pre 2 osoby
2× gurmánska trojchodová večera pre 2 osoby
Neobmedzený vstup do wellness v rámci otváracích pre 2 osoby (jacuzzi, fínska sauna, infra sauna, parná bylinková saunaľadové vedro, odpočívareň)
50% zľava na privátny wellness po 22:00 hod. (cena po zľave 50€/2hod)
Parkovanie
 Wifi

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore