Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Buddha náramky z prírodných kameňov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Peter

Ahoj. Nerozumiem veľmi tej dĺžke náramku… Znamená to, že ak mám priemer ruky iba 16,5cm bude mi veľký? To je vlasne aj moja otázka, keďže mám obavu že to bude priveľmi voľné… Navyše ho chcem ku hodinkám takže toho priemeru sa naozaj obávam… ďakujem

tukup.sk

DObry den,ja mam priemer ruky 14cm a je mi dobry.Tam sa jedna o to ,ze na vacsie zapastia sa prisposobi naramok na menesie zapastia sedi krasne.

Jozef Virgala

Objednal som si naramok asi pred mesiacom , poslali ste mi mail že do 16.8.2016 obdržim zasielku …do dnes som nič nedostal …a je už september…

tukup.sk

Dobry den,naramok mame zaevidovany z posty ako doruceny.V pripade otazok nas kontaktujte na jager.doplnky@gmail.com

Barbora

Dobry den, je mozne zaslat naramek i do CR? Dekuji

tukup.sk

Dobry den,akcia na naramky pojde aj v CR na slevomate cca od 25 augusta.Pek­ny den

Naďa Hikker

Pekný deň, aká je približne dĺžka náramku? Ďakujem

tukup.sk

Dobry den,priblizna dlzka je cca 20cm ale je naramok na gumičke tak sa dá prisposobit velkosti ruky

Lubomír

Dobrý deň mám záujem o Buddha náramok – strieborné prevedenie – Biely kameň a ešte Buddha náramok – zlaté prevedenie- tigrie oko ako si to objednať aby mi neprišli iba rovnaké ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubomír,

stačí si vpravo hore nad zeleným tlačítkom „kúpiť“ vybrať variant, o ktorý máte záujem a vložiť do košíka. Potom sa vráťte späť k ponuke a vyberte si druhý náramok. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť aj e-mailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na +421 232 117 321, radi Vám pomôžeme :)

MICHAL POLEDNA

aké sú rozmery náramku, priemer gorálok a dĺžka náramku
ďakujem
michal poledna

tukup.sk

Dobry den,priblizna dlzka je cca 20cm ale je naramok na gumičke tak sa dá prisposobit velkosti ruky.Velkost guliciek cca 8mm

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore