Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Profesionálne kadernícke služby v Štúdiu Mary

4,7 / 5 Štúdio Mary Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
ALex

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať, mám vlasy pod ramená, ale zafarbiť by som potrebovala iba polku vlasov, nakoľko mám odrastený melír, bude treba na mieste platiť príplatok 10 eur? Bolo by možné prefarbiť blond melír so striebornou farbou? Ďakujem.

Štúdio Mary

Dobry den , ano doplatok je 10 eur a pokial chcete striebornu farbu potrebne je cele vlasy odfarbit a nasledne zafarbit ,naco Vam kupon nepostaci …pekny vecer

Beata

Chcel
a by som ostrihať krátke vlasy. Bolo by to možné do soboty?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Beata

Je potrebné si rezervovať dátum na telefónom čísle +421 948 015 536

Prajem pekný deň.

Martina

Dobrý deň, prosím Vás, ak som si vybrala a kúpila farbu, ktorú si chcem dať na vlasy ale rada by som si dala vlásky zafarbiť od profesionála + ich aj jemne ostrihať a ošetriť, aký typ voucheru si mám kúpiť? Vedeli by ste mi nafarbiť vlasy aj mojou farbou? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Štúdio Mary

Dobry den kupte si kuponik na farbu .pekny den

Jozef

Dobry den,
chcel by som sa opytat ci strihate aj panov?

Štúdio Mary

Dobry den ano striahme je potrebne sa objednat na 0948015536

Anit

Pekný deň, chcela by som sa opýtať aký by bol doplatok ak by som pri variante č.3 chcela okrem farby aj melír. Ďakujem

Štúdio Mary

Dobry den doplstok je okolo 15 eur

Zuzana Naprstkova

Dobrý deň, chcem sa opýtať čo to je za botoxovu kuru a proteínová a aké dlhé a silné su jej účinky? Nič podrobnejšie v ponuke nie je uvedené..
Ďakujem
S pozdravom
 Zuzana

Štúdio Mary

Dobry den proteinova maska je hidratatcna maska po farbeni ,a botoxova maska zazehlovacia je hlbkova regeneracia vlasov a vidrzi 6–10 umyti:)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore