Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserové bielenie zubov za úžasnú cenu!

4,7 / 5 Brilliant Smile Košice Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Daniel

Dobry den,
aky je rozdiel medzi laserom a LED lampu? :) Dakujem…

veronika vargova

dobry den, aky je prosim rozdiel medzi expresnym a kompletnym bielenim, ide len o cas posobenia alebo aj o nieco ine? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií o bielení, prosím kontaktujte priamo Brilliant Smile Košice telefonicky na +421 950 582 955, kde Vám radi odpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Brilliant Smile Košice

Dobrý deň,pri expresnom bieleni zubov bielenie trvá 22mins a je použita jedná gumova nasadka.Pri kompletnom bieleni zubov trvá 3×15mins,tam sa používajú 3gumove nasadky.

Diana

Dobry deň.
Je toto bielenie vhodné aj pre 13 r. dieťa? Vopred ďakujem za odpoveď.

Brilliant Smile Košice

Dobry den,nieje vhodne pre 13 rocne dieta .

Štefánia

Dobry den , chcem sa len informovat ci sa jedna o bez peroxidove bielenie alebo nie, dakujem

Brilliant Smile

Dobry den, ano je to bez peroxidove bielenie zubov.Prajem pekny den.

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je vhodné bieliť aj blombované zuby. Ďakujem :)

Brilliant Smile

Dobrý deň.Na zuby, ktoré sú neprirodzeného charakteru (umelé zuby, korunky, plomby atď.) alebo na odumreté zuby produkt nemá bieliaci účinok, možno ho ale obnoviť na jeho pôvodnú farbu.

Andrea

Dobry den, je vidno vysledky uz po 1 bieleni?

Brilliant Smile

Dobrý deň,náš systém bielenia laserom okamžite bieli zuby o 3 až 14 odtieňov

Matyiová Viera

Dobrý deň,mala by som záujem objednať syna na bielenie zubov.Volala som vám/chcela som prvotné informácie/ ale nikto mi nedvíhal. Syn pracuje do 16:00 hod.,bola by možnosť návštevy vášho zariadenia neskôr poobede.A ešte niečo! prosím vás je to bezpečné, nepoškodí to natrvalo zuby. Ako postupovať pri získaní Wouscheru. Ďakujem

Brilliant Smile

Dobry den,uz sme spolu telefonovali. Vas syn bol spokojny a vravel ze pride zas :) Majte sa krasne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore