Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Šaty z Ľadového kráľovstva pre vašu malú princeznú

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Markéta

Dobrý den, lze zaslat i do ČR? Děkuji Markéta

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Markéta
informujte sa prosím na info@nina-fashion.sk alebo na tel. čísle +421 918 523 812 a určite Vám radi poskytnú túto informáciu. :)
Prajem pekný deň.

NINAFASHION

Dobrý deň, ano posielame aj do Čiech. ale bude tam vyššie poštovné. NINA FASHION

Klára

Dobrý deň,
13.9.2016 som si prevzala šaty tyrkysová – veľkosť 122. Šaty sú „umelé“ s poľskou visačkou a nie z príjemnej 100% bavlny licencované ako znie ponuka na Zľavomate. Okrem toho sú otrasne ušité.
Tieto šaty vôbec nesplnili ponuku. Ako ich môžem vrátiť, resp. vymeniť za „originál“ na náklady predávajúceho, keďže tovar neprišiel v garantovanej kvalite a za doručenie som už raz zaplatila?

NINAFASHION

Dobry den, ano vieme o tom. Chybu spravil Zľavomat, lebo nam spojil 2 druhy šiat spolu, dal do jedneho inzeratu a použil ten istý text. Lebo jedny šaty su z bavlny a tie druhé nie. Preto samozrejme ak ich chcete vratit, niekde tu by ste mali vyplnit tlačivo s údajmi a poslať k nám priamo na firmu. Cele info si najdete tu na zlavomate a reklamaciu vybavíme. Budem kontaktovat Zľavomat v tomto probléme opäť . S pozdravom Balázsyová NINA FASHION

Silvia Fečová

Dobry den, chcem sa opytat mozte mi pomerat saty modre springtime 104,122 a 128
Dakujem
S pozdravom Fečová

NINAFASHION

Dobry den, posielam miery

104 – dlžka 58cm, šírka – 30cm
122 – dlžka 65cm, šírka – 32cm
128 – dlžka – 66cm, šírka – 33cm

NINAFASHION

104 – dlžka 58cm, šírka – 30cm
122 – dlžka 65cm, šírka – 32cm
128 – dlžka – 66cm, šírka – 33cm

Denisa kurtulikova

dobry den ja by som mala zaujem o vase saty obrazok č.3 a velkost 104

NINAFASHION

Dobry den, musite si pravit objednavku tu na zlavomate. Inak saty cez nas eshop www.ninafashion.sk su drahsie. S pozdravom NINA FASHION

Zuzana

Prosím Vás, modrá farba šiat je obrázok č. 4?
Ďakujem

NINAFASHION

Dobrý deň,
Modré šaty sú vedľa ružových je tam napísané Springtime

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore