Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Výmena samostatného predného skla pre Samsung a iPhone. Možnosť vyzdvihnutia a dodania kuriérom!

4,4 / 5 Servisujem s.r.o. Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Martin

Dobrý deň,
mam rozbité sklo na iPhone 6,kolko by vychádzala cena opravy a aky mate najbližši voľný termín na opravu?

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,
cena kupónu na opravu stojí 79,90 a viete si ho zakúpiť na tomto portáli. Najbližší voľný termín máme 4.1 2017, ak Vám tento termín vyhovuje je potrebné si ho rezervovať, najlepšie ak nám na info@servisujem.sk napíšete mail

monika kmeťková

Dobrý deň, mám LG, G3 S, hardvér LG-D722 a môj displej vyzerá asi ako ten váš na obrázku. Dala by sa oprava urobiť prostredníctvom kupónu, alebo čo by ma to stálo?
Ďakujem
 MK

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,

v prípade ak je displej v poriadku tak cena novej dotykovej plochy aj s prácou by bola 45 Eur s DPH. Na túto opravu sa nevzťahuje žiaden kupón.

Filip

Dobry den , mam samsung galaxy s7 edge gold s prasknutym sklom , display bez ujmy funguje. Vztahuje sa kupon aj na tento telefon pripadne kolko by stala oprava? dakujem

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,

bohužiaľ momentálne niesme schopný vymeniť samostatné sklo na samsung s7 edge, predpokladám, že začiatkom nového roka nám prídu potrebné veci na opravu tohto typu telefónu

Maria

Dobrý deň, chcem sa spýtať kolko by stala oprava puknuteho displeja na iphone6 S, displej funguje.

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,

v prípade ak displej nieje poškodený tak cena kupónu na opravu vychádza na 109,9 Eur s DPH

Dávid Šturdik

Dobrý deň výmena predného skla Samsung s7 (nie edge) display je nepoškodený iba vrchné sklo je doskriabane ( nepuknute ) prosím ponuku

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,

viete nám poslať mail v ktorom uvediete aj farbu telefónu? náš mail je info@servisujem.sk

Zuzana Kollerova

dobry den, mam prasknute sklo na iPhone 5/mozno S/, kolko prosim stoji vymena spolu s vyzdvihnutim a dodanim kuriérom? ako dlho by to trvalo?

dakujem

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,

cena kupónu je 45,90 Eur s DPH, a doprava stojí 7 eur s dph. Keď si zakúpite kupón, je potrebné nám na mail zaslať Vaše kontaktné údaje aby sme vedeli objednať prevoz zariadenia kuriérom. Do 3 max 5 tich dní je telefón u Vás doma

peter

dobry den, na ipad mini to neplati??

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,
na ipad mini to neplatí, napíšte nám na mail info@servisujem.sk presný model tabletu a spravíme Vám cenovú ponuku na opravu

Noemis

Dobrý deň mám iPhone 7 padol mi a ochranné sklo ostalo nepuknute a na displayi je puknute pri tom sa dá
Meniť len cely display že ? Ďakujem

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,
v tomto prípade je potrebné vymeniť celý displej, cena opravy by bola 470 Eur s DPH

Matúš Rábek

Dobrý deň, mám samsung galaxy A5 2016. Chcem sa spýtať, či je možná výmena samostatného skla aj v tomto prípade, ďakujem.

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň, viete nás kontaktovať na našom maily info@servisujem.sk ?

Jakub Ružička

Samsung galaxy s4

Servisujem, s.r.o.

Pri výmene celého displeja by to vychádzalo 95 Eur s DPH

Jakub Ružička

Chcem sa spýtať, či výmena samostatného predného skla bude fungovať aj v prípade, že po páde na zem, mám roztečený display. Je prasknutá obrazovka, ale na nej kvôli roztečeniu nič nevidno a nereaguje ani na dotyk.
Ďakujem za odpoveď.

Servisujem, s.r.o.

Dobrý deň,v tomto prípade je potrebné vymeniť aj displej, o aký telefón sa jedná ?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore