Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v TERMÁLNYCH kúpeľoch na 3 či 4 dni s polpenziou a deťmi do 2,99 rokov zdarma

Penzión Kalinka Západné Slovensko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Hetflejšová

Dobrý deň,mala by som záujem o štvordňový pobyt-3 noci. Termín od 17–20 nov.2016. Dve izby dvojposteľové. Máte ešte voľné miesta? ďakujem Hetflejšová

Hetflejšová

Dobrý deň, mám záujem o pobyt na 3noci v termíne 17.18.19.20.-11.2016 a to dve ,dvojposteľové izby.Máte prosím na tento termín ešte voľné miesta? Ďakujem

Emília Imríšková

Dobrý deň,máme záujem o pobyt vo vašom penzione na dve noci začiatkom decembra.Prosím o informáciu voľných miest( 2 osoby) a možnosti obedov.
Ďakujem,Imríšková

Penzión Kalinka

Dobrý deň, treba si zadať konkrétny termín a mi Vám pozrieme obsadenosť, ale začiatok decembra je pomerne voľný ešte. Obedy je možné si doobjednať vždy, aj na mieste. Kalinka

Greifová

Dobrý deň, mala by som zaujem o štvordnový zajazd resp. 3 noci, chcela by som ho uplatniť cez týždeň od 28.8–4.9.2016.Máte vtedy voľné ? Dakujem Greifová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore