Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna dentálna hygiena alebo bielenie zubov lampou ZOOM

4,7 / 5 ProVitaeDent Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Eva Duhaňová

Dobry den. Chcem sa opytat ci bielenie zubov neposkodzuje zubnu sklovinu. Aky pripravok pouzivate?

Anka

Dobry den,aky je rozdiel medzi pieskovanim a lestenim zubov pri DH?

ProVitaeDent

Dobrý večer,pieskuje sa prístrojom Air flow zmesou špeciálneho ochuteného prášku s vodou pod jemným tlakom s rozptylom.les­tenie sa vykonáva rotačným nadstavcom kališkami a kefočkami pastami rôznej zrnitosti volenej individuálne,S poz­dravom Dr.Puškašova

Kristina

Dobrý deň ja by som sa rada spýtala píšete že je tam bezbariérový prístup ja som na vozíku a rada by som sa spýtala že či to naozaj nebude problém mala by som záujem o bielenie zubov Ďakujem s pozdravom Kristína

ProVitaeDent

Dobry den prajem,mame pacientku na vozicku s pristupom nebol problem,mala osobnu asistentku vsetko sme zvladli,my sme stale v ambulancii tri a rady pomozeme.V pripade zaujmu nevahajte a volajte prosim na pevnu linku 055/550 08 22 zajtra v priebehu dopoludnia.S poz­dravom Dr.Puskasova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore