Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tlač fotografií na plátno – originálny darček!

4,4 / 5 celopolep.sk Dunajská Lužná  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Majo

Dobrý deň. Mám fotografiu na ktorej sa nachádza moj psík, ale vzadu za ním je priestor ktorý by som rád zakryl . Dalo by sa urobiť ten portrét s tým že pozadie by bolo iné ?
Dakujem za odpoveď

celopolep.sk

Dobrý deň,
Ďakujeme Vám za Váš dopyt. Pošlite prosím predmetnú fotku na náš email Info@celopolep.sk a náš grafik sa na to pozrie a dá Vám vedieť.

Renča

Dobrý deň. Mám fotku ktorú by som chcela dať vytlačiť, ale neviem na aký rozmer, pretože neviem nakoľko je vyhovujúca kvalita. A fotku vám mám vopred nejako upraviť?

celopolep.sk

Dobrý deň, stačí keď nám pošlete fotografiu na mail obrazky@celopolep.sk a spolu s grafikom posúdime, či je fotografia vhodná na Vami požadovaný rozmer.

Missy

Dobry den,
Aky odtien dreva pouzivate na ram?
Dakujem

celopolep.sk

Dobrý deň, drevo je borovica, farba svetla.

jozko

Dobri den chcem si obiednat fotografiu na platno ale neviem najst kupon

celopolep.sk
Alena

Dobrý deň,
keď som si objednávala obraz na plátno 90×60, k fotke mi napísalo,že súbor je príliš veľký. Čo s tým ? Ďakujem za odpoveď.

celopolep.sk

Dobrý deň, vložte fotografiu na http://uschovna.zoznam.sk/ a pošlite nám údaje a link na mailovú adresu obrazky@celopolep.sk .

Kika

Dobry deň prajem, jedna sa teda o voucher na hotovy obraz alebo len plátno s rámom? Ďakujem

celopolep.sk

Dobrý deň, voucher je už komplet vyhotovená fotografia na plátno s rámom.

Veronika Mihalyiova

Dobry den, ako postupovat pri objednavke a uplatnit si kupon. Dakujem

celopolep.sk

Dobrý deň, vyplňte formulár na stránke: http://www.celopolep.sk/tlac-foto-fotografie-tlac-na-platno/ a stačí odoslať :)

Jan

Dobry den, mam panoramaticku foto 13598 × 5724px… tento pomer stran vsak nesedi na ziadnu ponukanu variantu a orezavat fotku nechcem. Chcel by som to na obraz sirky 180cm x rozmer aky vyjde. Da sa spravit aj nestandardny rozmer obrazu? Aka by bola cena, resp. je mozne vyuzit na to kupon?

celopolep.sk

Dobrý deň,
prosím pošlite nám fotografiu na mail: obrazky@celopolep.sk a spolu s grafikom sa Vám na to pozrieme a dohodneme sa.
Najväčší rozmer máme v ponuke 180×120.

Val Lilly

kde konretne sa v Ba nachadza odberne miesto, a datum a cas sa da dohodnut aj v poobednajsich hodinach po praci?je to do 17hod?

celopolep.sk

Dobrý deň, osobný odber v Bratislave je každý piatok od 14hod. do 15hod. oproti Mcdonaldu pri Avione ( na rohu ako je obchod pre spánok).

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore