Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dentálna hygiena, bielenie zubov alebo konzultácia o modernom ošetrení chrupu s panoramatickým rtg vyšetrením

4,8 / 5 Alexia creative, zubné ambulancie OC Ondava Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Iveta

Dobry den, ak si u vas dam spravit panoramaticky rtg, viete mi na mieste povedat, ci tam vidite nejake kazy? Ak ano, je to v cene? Vdaka

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý deň. Samozrejme po zhotovení OPG snímky Váš stav zkonzultuje ordinujúci lekár príp. doporučí vhodne ošetrenie.
Prajeme pekný deň. ALEXIA CREATIVE

Iva

Dobrý večer,
mala by som záujem o panoramatický RTG, ale iba v prípade, že si ho môžem vziať so sebou. Je to možné?

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý deň. Samozrejme RTG snímku dostávate na CD.
Pekný deň.
Alexia Creative

-

Dobrý deň. Mala by som záujem o bielenie zubov. Mám však plomby na niektorých predných zuboch. Dalo by sa s tým niečo robiť? Viem že bielenie nefunguje na plomby a nechcela by som ich mať farebne odlišné. Predpokladám že bielenie teda možné nie je, alebo je spôsob? Ďakujem

Alexia creative, zubné ambulancie Poliklinika Východ a OC Ondava

Dobrý večer. Správne plomby sa bieliť nedajú. Ide o to ako ich máte urobené, aká veľka je plocha z prednej strany zuba a či su úplne v rovnakej farbe ako je zub alebo sú o čosi svetlejšie. Tým pádom sa farba zubov dorovná k farbe výplne. Ak by to zaúčinkovalo viac, bude viditeľný rozdiel a vyplne by trebalo prerobiť. Avšak k tomu dochádza málokedy. Ideálne by bolo prísť na nezaväznú konzultáciu a dohodneme sa na ďalšom postupe. Pekný zvyšok večera.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore