Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v penzióne Zivka s možnosťou celodenného vstupu do aquaparku Tatralandia

4,4 / 5 Penzión Zivka Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Marta

Dobry den.prosim Vas o info ohladom terminu:17.11.-19.11.2016.mate volnu rodinnu izbu alebo apartman?.dakujem

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Vami zvolený termin mame obsadeny.Adam­ciakova

Nikola

Áno poprosím vás o voľné termíny ďakujem

Penzión Zivka

Dobry den,

volne v decembri je od 17. 12.16
Pri zaujme o rezervaciu nas prosim kontaktuje na mailiku penzion@zivka.sk
Dakujeme

Baranekova

Nikola

Dobrý deň. Mám záujem o tento pobyt zo vstupom do tatralandie. Dvaja dospelí plus jedno dieťa 10 rokou.
Ako mám objednať? Bol by to darček
Koľko by bola výsledná suma?
Cez víkend 16–18.12
Ďakujem

Penzión Zivka

Dobry den,

sme velmi radi, ze chcete travit svoj volny cas v nasom Penzione Zivka *** avsak v termine, ktory uvadzate, mame uz plne obsadene kapacity, mozeme Vam ponuknut iny termin?

S prianim pekneho dna Baranekova

marcela

A za tú izbu sa teda niečo platí za tú comfort či tá je v cene ? Ked ste napísali že len tie sú voľne :) …

Penzión Zivka

ano doplatok 7€ na noc vsetky poplatky si precitate v ponuke.
Adamciakova

marcela

Dobrý deň prajem … Ch ela by som sa informovať ak si zakúpim ten kupon co je cez víkend s celodenním vstupom do tatralandie tak kto mi potom dá tie lístky do nej ? .. Ako to vlastne funguje ? … A terminy 25.11.-27.11.2016 mate ešte voľne ? Ďakujem :)

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Volne mame uz len comfort izby.A tatrala dostanete vstupy u nas pri ubytovani.
V pripade zaujmu Vas poprosim o inf.na penzion@zivka.sk
Adamciakova

martina

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľné od 28 10 do 30 10 A máme dve deti jedno má 15 druhé 14 koľko by to vyslo cez zlavomat Ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Termin mame obsadeny

Lucie

Dobrý den, je k dispozici pokoj pro dvě osoby v termínu 28.10.2016–30.10.2016 + Tatralandie.

 Děkuji

Nikola Ľuptáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mali by sme záujem o túto ponuku no radi so sebou zobrali deti. 4r. a 1r. ako je to s cenou? prístelku nepotrebujeme. Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Nikola
Posielam ceny pre deti:
1× dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma
Doplatok za každé ďalšie dieťa do 6 rokov 8 €/noc s raňajkami
Doplatok za dieťa nad 6 rokov alebo 3. a 4. osobu na prístelke s raňajkami 12 €/osoba/noc, na lôžku s raňajkami 14 €/osoba/noc
Doplatok za dieťa nad 6 rokov alebo 3. a 4. osobu na prístelke s polpenziou 18 €/osoba/noc, na lôžku s polpenziou 20 €/osoba/noc

prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore