Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Športová podprsenka OUNO intimo

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Bibiána

Dobrý deň , chcem sa spýtať keď je veľkosť pŕs C, ale obvod hrudníka je tak na A, bude sedieť?

TOP market

dobry den, velkost xl, su dost elasticke

Mária Tolnayová

Prosím Vás, ako mám objednať dve podprsenky OUNO intimo vo farbe neónovo-farebná v dvoch veľkostiaqch – M a L? Darí sa mi objednať len dve v rovnakej veľkosti.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária

Vyskúšajte si ich vložiť samostatne do košíka. Najskôr veľkosť L. Vyjdete z košíka a znova M.

Prajem pekný deň.

Mária Vojteková

Prosím Vás, máte momentálne v ponuke aj športovú podprsenku OUNO intimo vo farbe neónovo-farebná? Pretože som si objednala túto farbu a prišla mi sivo-ružová, ktorú ani v ponuke nemáte.

TOP market

dobry den, mame aj neonove, mohol sa stat omyl aj u nas, mozte zaslat spat a vymenime na nase naklady. s pozdravom

Marta Bullova

Som Marta Bullová. Mala som 50kreditov. Pred 2–3 minútami som urobila objednávku na 1 športovú podprsenku veľ. L neonovomodrá farba. Urobila som chybu v zadávaní platby kartou s použitím 50kreditov (uviedla som nesprávny mesiac expirácie, nevidím dobre, mám5 operácii očí a umelé šošovky) a ked som to opravila, kredity sa stratili. Pritom mi odišlo z účtu len 5,99€ a čítam, že sa platba neuskutočnila. Prosím o revíziu mojej objednávky, či je to v poriadku a podprsenku dostanem za 5,99€ zadarmo Slov.poštou. Ďakujem

Monika

poprosím veľkostnú tabuľku… ďakujem

TOP market

dobry den velkosti su nizsie
uvedene
s pozdravom

Lenka

Dobrý deň,
veľkosť S zodpovedá akým mieram?

TOP market

dobry den s/m zodpoveda kosikom A / B a velkost l/ xl zodpoveda C/ D
s pozdravom

Hyacinta Bullova

máte prosím, veľkostnú tabuľku na športovú podprsenku Ouno intimo? Podľa čoho sa dá vybrať veľkosť?

TOP market

dobry den nakolko sa jedna o elaticky material miery respektive velkosti su bezne konfekcne teda velkost vyberáte podla vasej velkosti s m l xl
s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore