Ponuku Požičanie auta na jeden a viac dní môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Požičanie auta na jeden a viac dní

4,6 / 5 AUTO-RENTAL s.r.o. Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
sandra

Dobry den. Chcem sa opytat, ci mate volnu fabiu 16.-20.11. ? Dakujem

AUTO-RENTAL s.r.o.

Dobrý deň, zatiaľ mám uvedené vozidlo k dispozícii. Prosíme Vás však o vyplnenie objednávkového formuláru na našej webovej stránke čo najskôr, aby sme Vám mohli vozidlo zarezervovať.

Jana Pitoňáková

Dobrý deň, ak chcem vozidlo za 4 vouchery, mám 5ty deň automaticky zadarmo? Pri piatich dňoch sa km sledujú denne, alebo hromadne za celý prenájom? Chcem ísť na výlet do Tatier, ale už teraz viem že za jeden deň prekročím 300 km. Ďakujem za odpovede.

AUTO-RENTAL s.r.o.

Dobrý deň, pani Pitoňáková,
pri kúpe 4 kupónov dostávate automaticky 5. deň prenájmu zdarma. V cene prenájmu je 300m/deň, to znamená že na 5 dní je limit 1500km, pričom sa ráta priemer.

Peter

Dobrý deň, je možné si auto požičať aj v KE?
Bolo by to na dva dni 8–9.10.2016
Ďakujem

AUTO-RENTAL s.r.o.

Dobrý deň, vozidlo je možné pristaviť do Košíc za poplatok vo výške 100€.

Zuzana Dudíková

Dobrý deň, chcem si požičať auto cez Zľavomat. Bolo by to na 5 dní koncom októbra, ale vrátila by som ho 1.11., čo je štátny sviatok. Ako prebehne vrátenie? Bude mi mať kto vrátiť zálohu? Hneď v ten deň totiž cestujem do zahraničia a rada by som pred odchodom mala všetko vybavené.

AUTO-RENTAL s.r.o.

Dobrý deň, pani Dudíková,

vozidlo je možné vrátiť aj v deň štátneho sviatku za poplatok 15€.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore