Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek 10×15 cm a 9×13 cm ALEBO 13×18 cm ALEBO NOVINKA 30×45cm na perleťovom papieri!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
MarTina Dovcová

Dobrý deň,
je možné pri objednaní varianty „5 fotiek 30×45cm“, dostať 3 fotky 30×45cm a jednu 40×50cm?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, omlouvám se, toto není možné, stroj, který tiskne 30×45 perleť je pouze do rozměru 30×45. Rozměr 40×50 je možné zpracovat, ale jinou technologií – ne perleť. Takže teoreticky lze zaměnit tyto rozměry jak uvádíte, ale v povrchu lesk. Vše o našich produktech je na našich stránkách. R. Beranová

Gabriela

Dobrý deň, mám fotky, ktoré majú kvalitu 500kb ale aj 8gb..predpokladám, že pri menšej kvalite budú fotky kockavé (bude vidno pixely) ale pri tej väčšej kvalite mi potom zrežete z fotky alebo ako to funguje? Ďakujem za odpoveď

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, u velikosti dat 500 kb při rozměru 10×15 by ještě pixely neměly být vidět, je to tak na hranici kvality. Větší velikost dat nevadí. Pouze pokud byste měla hodně velké data a hodně kusů, mohou se data déle odesílat, záleží na internetovém připojení. R. Beranová

Barbora

Prosím Vás 14.12.2016 som Vám zapalatila a doteraz nemám žiadnu odpoveď ani voucher. Prosím Vás, kde sa stala chyba?

Zlavomat.sk

Voucher evidujeme ako odoslaný na Váš e-mail, skúste si skontrolovať aj priečinok spam, reklama alebo propagácie. Voucher si taktiež môžete po prihlásení kedykoľvek stiahnuť zo svojho užívateľského profilu. Stačí otvoriť https://www.zlavomat.sk/login, kde vložíte e-mail a heslo. Po prihlásení uvidíte vpravo hore tlačítko „Moje nákupy“, po kliknutí naň sa Vám zobrazí Váš účet so všetkými zakúpenými vouchermi.

Petra

Dobrý deň, ja mám fotky v dosť zlej kvalite (napríklad 35,0 kB a podobne) .. čo s tým mám robiť ? viete mi to nejak upraviť alebo to može aj tak byť?

Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, velikost dat není nijak omezená, ale doporučená velikost dat pro fotografii 10×15 je 1 MG. U dat Vaší velikosti 35 kB již budou na fotografii viditelné pixely. Bohužel data nelze nijak upravit a je nutné počítat s horší kvalitou fotografií. R. Beranová Lagoon foto

Dobrzanska

Dobrý deň, stále čakám na objednanie fotiek, ze ktoré som internetbankingom zaplatila 7,99 eura už pred 3 týždňami! Kontaktovala som Zlavomat, oni ma nainštruovali sem k vám. Kedy sa dočkám aktivácie môjho vouchera? Som veľmi nespokojná. Dobrzanska

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, pokud jste u nás objednávala fotografie, napište mi , prosím, na můj e-mail beranova@lagoonfoto.cz číslo zakázky nebo celé jméno, pod jakým byla zakázka přijata. Zakázky nyní před Vánoci zpracováváme do týdne, Vaše zakázka může být například na poště. Pokud urgujete dodání slevového kodu, musíte se obrátit na Zlavomat. R. Beranová, lagoon foto

Alexandra

Dobry den prajem, chcela by som sa laicky spytat ohladom pouzivaneho papiera. Ci je to klasicky papier na aky sme zvyknuty, pretoze vo faxcopy som sa stretla aj s nejakou lacnejsou variantou, na samoobsluznom boxe, ale tie fotky vobec nie su take kvalitne, ani obraz ani hrubka papiera… ide teda tiez o nejaku podobnu variantu? alebo o klasicke kvalitne fotografie? Ospravedlnujem sa za moje laicke vyjadrovanie, ale nevyznam sa v danej teme :) Vopred dakujem za odpoved.
Alexandra

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, fotografie zpracováváme klasickou fotocestou, to znamená je to skutečně fotopapír a chemie tak jak jsme zvyklí již desítky let. Tato technologie je vysoce kvalitní a trvanlivá, fotografie mají životnost i 50 let pokud nejsou vystaveny na přímém slunci. Fotografie zpracováváme na fotopapír FUJI. R. Beranová, Lagoon foto

Kristina

Dobry den, chcela by som si dat vyvolat fotky z iphonu 5s. Ake mate s takymito fotkami skusenost? Su v dobrej kvalite?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, upřímně, z žádného telefonu nejsou kvalitní fotografie, telefon nemá kvalitní objektiv, který můžete vidět u zrcadlovek. Ale je to současný trend fotografovat mobilem. Navíc mobil nemá možnost nastavit si poměr stran 2:3 a tak nastává problém s ořezem fotografií, data pořízená mobilem se obtížně zpracovávají na fotopaír 10×15.. Naše laboratoř samozřejmě zpracuje fotografie z jakýchkoliv dat, zde píši pouze názor a zkušenost, kterou s mobily máme. R. Beranová, Lagoon foto

Jana Mihelič Bačová

Dobrý deň, zaplatila som kupón, chcem urobiť objednávku, a keď idem na Vašu stránku, pred prihlásenim resp. zaregistrovaním a následne načítaním fotografii mám reštartovať prehliadač. Je to to nutné, resp. bez toho nenačítam fotky? Lebo netuším ako sa reštartuje prehliadač. Ďakujem, Jana.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, zadejte prosím, objednávku, prosím, nic nerestartujte. tato informace se týká pouze případně vzniklých problémů s nahráváním dat. R. Beranová, Lagoon foto

Julinecka Dancakova

Dobry večer.CHcem si objednat fotografie ale chcela by spom isť osobne do faxcopy je to možne.dakujem pekne

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, my jsme LAGOON FOTO, je mi líto, na Slovensku nemáme vlastní prodejny, fotografie na Slovensko doručuje na adresu Slovenská pošta, kurýr GLS nebo si zásilku můžete vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny, seznam je na www.zasielkovna.sk. R. Beranová, Lagoon foto

vierka uhlárová

prosím vás, kde nájdem kód voucheru, ktorý mi treba vložiť do objednávky?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, kod voucheru Vám zašle Zlavomat, musíte si voucher objednat a zaplatit u Zlavomatu. Jakmile máte kod, do objednávky fotografií vložíte tento kod a cena za uhrazené fotografie se Vám odečte, R. Beranová, Lagoon foto

Monika Macková

Dobrý večer, je možné u Vás vyvolať farebnú fotku ako čiernobielu? Alebo nahrať čiernobielu fotku a spracujete ju ako čiernobielu? Ďakujem za odpoveď.

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, je možné obojí. Pokud máte barevnou fotografii a požadujete ji zpracovat jako černobílou, uveďte toto do poznámky v objednávce. Pokud si data již sama upravíte na černobílé, zhotovíme černobílé fotografie. R. Beranová, Lagoon foto

Hana Cechova

Dobrý deň, než si budem objednávať fotografie, napíšte mi, prosím, kde je v Bratislave zásielkovňa – najlepšie niekde v starom meste. Ďakujem
 hana

LAGOON – FOTO a.s.

Dobry den. V Bratislave je vice vydejnich mist. V objednavce je seznam vydejnich mist, vyberte si prosim v menu po zvoleni doprava Zasilkovna. R.Beranova lagoondoto

Simona

Dobry den
Objednala som si 150 fotirk dala 2 zľavové kupóny prisiel mi email ze mam prijatú objednávku avsak este pisete ze treba zaplatit sumu 14€ na vas ucet…mam opet nieco platit? Alebo sa neodratali vouchery?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, prosím, napište mi číslo zakázky na email : beranova@lagoonfoto.cz Pokud nevidím zakázku, omlouvám se, ale nemohu odpovědět, kde je chyba. Pokud jsou vouchery vloženy a je zvolen správný rozměr footgrafie, který je voucherem uhrazen, systém cenu odečítá. R. Beranová, Lagoon foto

cervenova tatiana

Dobry,
Pred 4 dnami som zaplatila na vas a previedla peniaze …doteraz mi nic neprislo????

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, pokud urgujete dodání slevového voucheru, obraťte se na Zlavomat. Pokud urgujete dodání již zhotovených fotografií, obraťte se na nás na emailu beranova@lagoonfoto.cz s číslem zakázky. děkuji, R.Beranová Lagoon foto

Alena

to vyvolanie fotiek aj s papierom sto kusov stoji sedem euro???vsetkych sto kusov sedem euro celkove??

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, 100 ks fotografií rozměru 9×13 nebo 10×15 stojí 7,99€ . Dále se doplácí zvolené poštovné od 3,4€ a manipulační poplatek 1,42€ . Renata Beranová, Lagoon foto

Alena Gergeľová

Prosím vás neviem ako si mám načítať fotky furt mi to tam ukazuje že už mám objednané a mám to zaplatiť,ale som fotky ešte ani neposlala . ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, na Vaše jméno neevidujeme žádnou registraci ve fotosběrně Lagoon foto, nebyly tedy nahrány žádné fotografie, neevidujeme žádnou Vaši zakázku.
Jakmile budete mít zakoupen voucher, na našich stránkách www.lagoonfoto.cz je fotosběrna , zaregistrujete se a potom můžete nahrát fotografie ke zpracování. Renata Beranová, Lagoon foto

Veronika Pazicka

Dobry den, viete mi povedat aky je to „perletovy papier“, mam tym na mysli ci ide o matny/leskly format?

LAGOON – FOTO a.s.

Perleťový papír má metalický vzhled, vytištěné fotografie mají větší hloubku barev. Pohledově vytváří sametový povrch s minimem odlesků, dá se charakterizovat spíše jako matný papír. R. Beranová, Lagoon foto

Lenka Lukáćová

Dobry den, chcela by som sa opytat ked chcem z jednej fotky viac kopii napr 2 pocita sa to za 2 foto alebo za 1 ??Lebo na stranke mi ukazuje len kolko foto je nahratych, ale nie kolko realne ich je aj s viacerymi kopiami.Ako to je prosim Vas? dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, důležitý je celkový počet fotografií. Například pokud máte voucher na 100 ks a nahrajete 50 ks a požadujete všechny 2×, to je celkem 100 ks. Nezáleží tedy na počtu ks z každého snímku, ale na konečném počtu fotografií. Ano, fotosběrna počítá celkový počet nahraných fotografií. R. Beranová, Lagoon foto

Viera Kusá

Dobrý deň, ak mám 612 fotografií, môžem ich dať do jednej objednávky, alebo ich musím rozdeliť na dve objednávky?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, dle podmínek akce je možné nahrát do jedné objednávky data až ze 6ti zakoupených voucherů. Ve Vašem případě nahrejte data do jedné objednávky :), fotografie navíc budou účtovány dle platného ceníku. Renata Beranová, Lagoon foto

Miriam Ludasová

Dobrý deň.

Prosím Vás, ak si objednám 200 fotiek v rozmeroch 9×13 a 400 fotiek v rozmeroch 10×15, viem to nahodiť do jednej objednávky, aj keď budú mať fotky rozličný rozmer?
Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, ano, je to možné. Jsou 2 možnosti a to zazipujete data do dvou zipů s názvem 9×13 a druhý zip s názvem 10×15 a vložíte oba zipy do jedné objednávky. Nebo nahrajete data a u fotografií určíte rozměr, dá se u každé fotografie změnit rozměr. Při množství 600 ks doporučuji nahrát data jako zip. R. Beranová, Lagoon foto

ivanka

dobry den,radi by sme sa spytali ako postupovat pri objednani 200ks fotiek ked mame 2vouchre na 100 fotiek,mame zadat 2objednavky a kazdu po 100ks,alebo mozme nahrat vsetkych 200fotiek naraz a do kolonky pri objednavke zadame obidva vouchre?dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, pokud nahrajete všechna data do jedné objednávky, budete platit jen 1× poštovné a 1× manipulační poplatek. Do objednávky lze vložit až 6 slevových voucherů, v objednávce v kroku 4 je celkem 6 políček označených „vložte slevový kod“. Doporučuji tedy všechny fotografie nahrát do jedné objednávky. R. Beranová, Lagoon foto

Zuzana

Dobrý deň, ako si pri objednávke uplatním kupóny?

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, v objednávce fotografií na www.lagoonfoto.cz v kroku 4 objednávky je 6 políček označených textem „vložte slevový kod“. Pokud je vložen správný kod, systém odečte cenu za fotografie hrazené kuponem. R.Beranová Lagoon foto

Peter Kaduch

Dobrý večer, sme dvaja a chceli by sme si objednať každý zvlášť po 100ks fotografií. Každý máme svoj vlastný účet a na ňom našetrené nejaké kredity. Je možné si objednať 2× zvlášť tento voucher (aby sme obaja naplno využili svoje kredity) a zaslanie fotiek spojiť na jedno poštovné? Ďakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Dobrý den, odpovídám za zpracovatele fotografií, pokud objednáte fotografie v jedné objednávce nebo nás požádáte o sloučení zakázek – objednávek, zašleme zhotovené fotografie v jednom balení za jedno poštovné na Vámi uvedenou jednu adresu. Beranová – Lagoon foto

Michael Volovár

Ake su to fotky čo sa kvality týka ? Economic ? Premium ? Odolnost voči vode ? Životnosť fotografii ?

vopred dakujem

LAGOON – FOTO a.s.

Zpracování fotografií probíhá klasickou „mokrou“ cestou na minilabu Noritsu v HD rozlišení. Fotografie se zpracovávají na fotopapír Fuji Color Crystal Archive 220g/m2. Co se týká odolnosti vůči vodě, tak žádný tisk fotografií není vůči vodě odolný. Pouze tisk sublimační a ten se provádí např. na keramiku, textil, hliník, popřípadě tisk na plotru na samolepku či banerovinu. Životnost fotografií záleží na skladování, zda jsou fotografie vystaveny slunečnímu záření. Mnohonásobě však převyšují životnost tisku na tiskárnách. Lagoon Foto Gabková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore