Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Exkluzívna značková fotokniha XL alebo A4 v tvrdých doskách

4,7 / 5 FotoMagica Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Marek

Dobrý deň, dňa 19.12.2016 ste uplatnili moje 4 vouchery (objednávka zadaná 7.12.2016). Ako uvádzate, vouchery uplatňujete pri ich expedícii. Dnes je 23.12. a zatiaľ nemám žiadnu info o dátume doručenia, dokonca ani o prevzatí zásielky od prepravnej spoločnosti. Nakoľko prepravné stojí 4,5 eura a vzdialenosť je do 25 km, zdá sa mi trošku priveľa čakať 5+ pracovných dní…

Alexandra Malinová

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na objednávky YY5V3RRB a YY5V3RRD, odoslané 7.12. . Vo vašom systéme figurujú stále iba ako prijaté. .. stihnú byť doručené do Vianoc? Ďakujem.

FotoMagica

Dobrý deň. Všetky objednávky prijaté v termíne do 13.12 boli expedované.

Lucia Gajdošová

Pekny vecer prajem chcela by sa spytat. Knihu na spracovanie som odoslala az 14. decembra, pretoze email so zlavovym kuponom mi hodilo do spamu. Chcem sa spytat ci je nejaka sanca ze mi kniha pride do Vianoc. Dakujem

FotoMagica

Dobrý deň. Spravíme maximum aby boli vyrobené a doručené aj objednávky prijate po termíne, ale garantovať to nemôžeme .

Mária

Dobry den,
chcem sa spytat na moju objednavku c.6GARKFMG pride do vianoc? Objednavka bola realizovana 7.12. a prislo od Vas na email aj potvrdenie o prijati, no zlavomat ma upozornuje na neuplatneni voucher. Prosim mohli by ste ma informovat? Dakujem.

FotoMagica

Dobrý deň. Vouchery sú uplatňované v deň expedície, t.z. až keď je výrobok vyrobený , nie v deň objednávky.

Marek

Dobrý deň, v termíne do 7.12. som si u vás objednal 4 fotoknihy, chcel by som sa spýtať, či ich stihnete vyrobiť a doručiť do Vianoc, tak ako je to uvedené vo voucheri. Začínam mať o tom pochybnosti, nakoľko som vás pred 4 dňami kontaktoval mailom a stále nemám žiadnu odpoveď. Ďakujem.

FotoMagica

Dobry den. Pokial ste dorucil objednavku v termine, ako bolo uvedene vo vouchery, bude objednavka dorucena do Vianoc.

Lukrec

Dobry urobila a odoslala som vam foto knihu prisiel mi aj potvrdzujuci mail o prijati. No pri kontrole na vasejstranke mi pise ze moja objednavka nie je v systeme. Co mam robit

FotoMagica

Dobry den. Pokial Vam prisiel potvrdzujuci email, je to v poriadku. Kazopadne, skuste prosim pre istotu zaslat email s cislom objednavky na kontrolu.

Róbert Bárd

Dobrý deň, ak si kúpim voucher na 40 stranovú knihu a ja som si vytvoril 32 strán, tak ho môžem na ňu použiť? Ďakujem

FotoMagica

Dobrý deň. Áno, môžete ho použiť.

Lucia Gajdošová

Dakujem za Vasu odpoved. Spravila som obejdnavku knihy, budem dufat ze do Vianoc bude hotova :) chcem sa spytat je mozne si objednavku vyzdvihnut aj osobne?

FotoMagica

Dobrý deň. Áno, osobný odber je možný na adrese http://www.fotomagica.sk/kontakt/ .

Lucia Gajdošová

Pekný deň prajem ak Vám do zajtra odošlem knihu stihnete ju spracovať do Vianoc? Bola by som nesmierne vďačná, ďakujem :)

FotoMagica

Dobrý deň, Žiaľ, momentálne už nevieme garantovať doručenie do Vianoc na objednávky prijaté po 7.12 . Samozrejme, objednávky sa budú stále spracovávať v poradí ako prídu, spravíme maximum pre to aby boli spracované a odoslané, ale garantovať do nevieme.

Martina rusnáková

Dobryvečer, prosim vas ked si chcem objednat 3 fotoknihy potrebujem 3 vouchry? Dakujem

FotoMagica

Dobrý deň. Áno, na každý kus fotoknihy je potrebný 1 voucher.

Alžbeta Adamčíková

dobrý večer, chcela by som vedieť ako funguje a čo je tým zľavovým kupónom? chcela by som si objednať knihu XL-48 stranovú ale neviem že čo mám zadať potom do toho druhého kroku. ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zľavový kupón uplatníte priamo na stránke výrobcu http://www.fotomagica.sk/program-zdarma/program-zdarma-fotomagica-fotoknihy-fotokalendare-oznamenia-obrazy-na-platno/ kde si zadarmo stiahnete do svojho pc program na vytvorenie fotoknihy.

Prajem Vám pekný deň

Eva Štefancová

prosím o odpoveď ohľadom poslania mojej knihy,aj som zaplatila ,no po vytvorení knihy mi naskočila cena úplne iná hoci som pridala voucher- aspoň odpoveď a vrátenie peňazí, ďakujem

FotoMagica

Dobrý deň. Tak ako je uvedené vo vouchery, cena bude upravená pri expedovaní zásielky manuálne , budete uhrádzať iba cenu doručenia – 4,50 € . Preposielame informácie z voucheru :
„Postup objednávky: kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa pre zľavové kupóny. Cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky. “

slavka

Koľko stoji doplatenie ak si chcem objednat 80stranovu fotoknihu? Ďakujem

FotoMagica

Dobý deň. Pri XL fotoknihe je doplatok 4 € / každých o strán naviac a pri A4 fotoknihe je doplatok 3 € / každých 8 strán naviac.

Danica Takacova

Poslete mi fotoknihu aj do Rakuska?
Dakujem

FotoMagica

Dobrý den. Zasielky zial zasielame iba v ramci Slovenskej republiky a Českej republiky.

Slavka

Dobrý deň chcem sa opýtať budete mať v akcii aj 80 stranovú fotoknihu? Ďakujem

FotoMagica

Dobrý deň, V rámci tejto akcie do konca roka 2016 80 stranová varianta zial nebude. Mozete si vsak vybrat variantu s menej stranami, nasledne Vam bude douctovany priplatok za doplnkove strany.

Zuzana

Dobry den,prosim vas,chcem sa spytat,mate uvedené,ze objednavky zaslané do 7.12. budu doručené do Vianoc…ráta sa do toho aj ten den 7.12.?ci posledny možný den odoslania je 6.12.?dakujem velmi pekne

FotoMagica

Dobrý deň. Posledný deň odoslania objednávky s doručením do Vianoc je 6.12.

Kristina

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci ked dnes zakupim voucher, tak ci budem musiet dnes aj odoslat zhotovenu knihu ?

FotoMagica

Dobrý deň. Objednávku fotoknihy môžete zaslať kedykoľvek v dobe platnosti voucheru.

Barbora Krnáčová

Dobrý deň chcem sa vás opýtať keď budem objednávať 3 rôzne knihy či mi ich ten program vie uložiť a či sa dajú naraz odoslať alebo to treba individuálne spracovať a odoslať ďakujem krásne

FotoMagica

Dobrý deň. Áno, aplikácia uloží každý návrh fotoknihy . Návrhy fotokníh sa odosielajú samostatne, pokiaľ ich odošlete v ten istý deň, budú expedované v jednej zásielke.

Alexandra Sádecká

Zdravím, objednala som si XL fotoknihu so 46 stránkami, ale chcela by som to zmeniť na 64 stránok. Je to možné s doplatením pri osobnom odbere?
Ďakujem Alexandra

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

bohužiaľ doplatenie pri prevzatí nie je možné. Je potrebné si zakúpiť nový voucher na počet strán, ktoré potrebujete a zároveň požiadať na podpora@zlavomat.sk o stornovanie pôvodného voucheru.

Prajem Vám pekný deň

Renata Hloušková

Ak by som chcela knihu 128 stran mam si nejak nakombinovat zlavy ( 2× 64 stran ) alebo 120 + nejaky priplatok?
Dakujem

FotoMagica

Dobrý deň. Je možné použiť voucher na 120 stranovú fotoknihu + bude účtovaný doplatok 3,0 € za strany naviac ( pri preberaní zásielky – na dobierku )

Zuzana

Dobrý chcem sa spýtať či je možné osobne priniesť fotky a následne si aj osobne vyzdvihnúť knihu…Dakujem

FotoMagica

Dobrý deň
Osobný odber je možný na adrese uvedenej na http://www.fotomagica.sk/kontakt/ , fotoknihu je potrebné si vytvoriť v zdarma programe FotoMagica – http://www.fotomagica.sk/download/ .

Ľubomíra

Dobry vecer, prosim nebudete mat k dispozicii uz 40 stranovu knihu?

FotoMagica

Dobrý deň. Varianta 40 stranová bude k dispozícii zajtra, v pondelok 21.11.

Terézia Kasásová

Dobrý den,
Viete mi povedat kolko fotiek sa zmestí do jednotlivých fotoknih?

Pekný den.

FotoMagica

Dobrý deň. Počet fotografií závisí od Vašeho návrhu fotoknihy , čím menšie budú fotografie, tým sa ich viac zmestí. Veľkosť ani počet fotografií nie je obmedzený.

Lea

Dobry den,

co v pripade ak si objednavam 2 odlisne produkty – fotoknihu a kalendar v dvoch roznych objednavkach v ten isty den, zaplatim dvakrat kurierovi postovne?

prajem pekny den

FotoMagica

Dobrý deň. Cenu doručenia budete platiť iba jeden krát. Objednávky musia byť zaslané v ten istý deň.

lilly

FotoMagica produkt č. A31 – je fotokniha v akej veľkostí a v akomom rozmere.
Neviem či sa na tento produkt vzťahuje nejaká zľava. Chcem si zakúpiť voucher.

FotoMagica

Dobrý deň. Žiaľ, na tento produkt sa nevzťahuje zľava, v akcii je iba formát s orientáciou na výšku.

Marek

Dobrý deň,

chcel by som sa informovať na dobu dodania.
Ak dnes vystavím objednávku bude fotokniha ( 56 strán ) v pondelok u mňa?
Odlietam do zahraničia v utorok ráno a potreboval by som ju vziať so sebou.
Ďakujem.

FotoMagica

Dobrý deň. Doba dodania je 5 – 10 pracovných dní ( v závislosti od počtu objednávok), žiaľ výrobu a odoslanie na ďalší pracovný deň nevieme garantovať.

Lucka

Dobrý den,
zakoupila jsem dva stejné vouchery a chtěla bych se zeptat, jestli když vyrobím jednu knihu, jde tam navýšit množství na 2, abych nemusela vyrábět znovu tu druhou, když chci obě stejné?
Děkuji za odpověď

FotoMagica

Dobrý deň. Pri objednávaní prosím zvoľte počet kusov 2 . Taktiež je potrebné v objednávke uviesť obe čísla voucherov.

Angelika Bodnarikova

Chcem sa opytat zaslala som vam navrh ale bohuzial ani zo zlavomatu nebola stahnuta zlava ani mi nedosla ziadna sms ani mail j uz som cakala ze mi kazdu chvilu dojde ako vidim este ani vobec ju nemate co mam robit poslat ju zase?ale v navrhu mi uz pise ze uz bola objednana

FotoMagica

Prosím kontaktuje našu zákaznícku podporu na http://www.fotomagica.sk/kontakt/ .

Anna Gavalierova

Dobry den objednala a zaplatila som vam za knihu do dnesneho dna mi neprisla odpoved s kodom na knihu tak neviem preco???

FotoMagica

Dobrý deň. Pokiaľ nemáte potvrdenie o prijatí objednávky, pravdepodobne Vaša objednávka nebola prijatá do našeho systému alebo potvrdenie máte v priečinku SPAM. Prosím, skúste zkontrolovať Váš SPAM priečinok, poprípade kontaktovať našu zákaznícku podporu – http://www.fotomagica.sk/kontakt/ .

Eva

Ďakujem za link :) no ten situáciu nerieši.
Nakoľko to nepíšete pri popise produktu na zlavomate budem žiadať o storno poukážky.

FotoMagica

Dobrý deň. Samozrejme voucher je možné stornovať, prosím kontaktuje priamo zákaznícku podporu ZLAVOMATu .

Eva

Co mam robit ked mam MACBOOK??? Program je len pre windowsy a visty…nikde nemate napisane ze na to treba obycajny PC!

FotoMagica

Dobrý deň. Aplikácia je určená pre majoritný operačný systém ( viac ako 90 % zastúpenie ), čo je na Slovensku Windows. Každopádne, informácie ohľadom podporovaných systémov nájdete na http://www.fotomagica.sk/program-zdarma/program-zdarma-fotomagica-fotoknihy-fotokalendare-oznamenia-obrazy-na-platno/ , na mieste, kde sa aplikácia dá stiahnuť.

Marta

Dobrý deň, keď chcem 6 rovnakých kusov fotoknihy, budem mať na to nejakú zľavu, alebo platím za každý kus rovnako ?

FotoMagica

Dobrý deň. Pri 6 ks. žiaľ zľavu neposkytujeme, už samotná cena v akcii je zľavnená.

Andrea

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či môže mať fotokniha rovnakú kvalitu ako fotka. Ďakujem

FotoMagica

Kvalita fotoknihy závisí od kvality fotografií. Každopádne, fotokniha je tlačená prostredníctvom suchého toneru, prirovnať kvalitu tlače možno ku kvalitným časopisom. Fotokniha na fotopapiery FujiFilm Crystal Archive paper nie je v zľavovej akcii – viac informácií nájdete na http://www.fotomagica.sk/produkty/fotoalbum-deluxe/ .

Marta

Dobrý deň, zakúpila som si u vás fotoknihu 1 ks veľký formát 40 strán. Nahrala som ale 44 strán a chcela by som z nej 6 kusov. aká bude cena? Mám ju zakúpenú za 13,90 eur.

FotoMagica

Dobrý deň. V návrhu je potrebné pridať vždy 8 strán, pri 4 stranách budete pri odosielaní upozornená ohľadom nesprávneho počtu. Doplatok pri fotoknihe veľkej A4 je 3,0 € za každých 8 strán.

Diana

Dobrý deň, poštovné 4,50 eur sa platí priamo kuriérovi pri prevzatí balíka? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Diana

áno platí sa až po prevzatí objednávky.

Prajem pekný deň.

Katarína Mlynarčíková

Dobry den,neuvazujete aj nad akciou na fotky?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína

Zatiaľ nevieme o žiadnej akcii. Veríme, že raz ju budeme mať.

Prajem pekný deň :)

Ivana Pancakova

Dobry den, mam zaujem o vytvorenie fotoknihy formatu A4 s orientaciou na sirku.. mozem vyuzit aktualny zlavovy kupon? Da sa v objednavke specifikovat orientacia formatu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ivana

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa tovaru mailom na info@fotomagica.sk kde Vám odpovedia na Vaše otázky či sa dá zmeniť na šírku.

Prajem pekný deň :)

Ľubica

Dobrý deň, pred tromi týždňami som si cez internet objednala fotoknihu, čakám a nič mi nechodí, tak som si skontrolovala stav objednávky a ukázalo mi, že nie je v systéme ale keď si kliknem na návrh napíše mi, že už bola urobená objednávka na ten produkt , dá sa urobiť kópia a neprídu mi dve fotoknihy, ďakujem Filová

FotoMagica

Dobrý deň. Pre kontrolu objednávky prosím kontaktujte našu zákaznícku podporu prostredníctvom kontaktného formulára – http://www.fotomagica.sk/kontakt/ . Objednávka žiaľ nebola z Vašeho počítača odoslaná kvôli blokovaniu Vašim firewallom, ten je potrebné nastaviť tak, aby neblokoval prenos súborov.

Andrea

Dobry den chcem sa opytat skusala som vytvorit fotoknihu len sa bojim ci budu fotky pekne… niektore mi v nahlade ukaze take zahmlene ale pritom ta fotka je pekna a dobra ako zistim ci nie su nekvalitne

FotoMagica

Dobrý deň. Fotorafie sú v programe FotoMagica počas práce s návrhom zobrazované zámerne v nižšej kvalite kvôli rýchlej práci . Pri odosielaní sú automaticky odoslané zdrojové obrázky v plnej tlačovej kvalite 300 DPI.

nika

chcela by som si vyzdvihnuť knihu osobne, môžem aj v nedeľu prosím?

FotoMagica

Dobrý deň. Osobné vyzdvihnutie je možne žiaľ iba počas pracovných dní.

Denis svihorik

Chcem sa spitat ci sa pri kupe xl knihy a 120 stran daju dokupit este nejake strany a popripade za aku cenu

FotoMagica

Dobrý deň. Pri fotoknihe XL je možné vytvoriť maximálne 128 strán, doplatok za 8 strán je 4,0 € .

Zuzana Vrábelová

Dobrý chcem sa opýtať ako je to s postovnym keď objednávam viac kusov fotokníh platí sa za každú alebo je len jedno poštovné? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana

Ak si objednáte aj viac kusov v jednej objednávke od jedného dodávateľa zaplatíte iba jeden krát..

Prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore