Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Luxusné svetové kávy prémiovej kvality z Cafepoint

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ilja Sulík

Dobrý deň, je možné uviesť dátum praženia kávy, resp. ide o vopred upraženú kávu („skladovú“), alebo sa praží až po objednávke? Toto bude zaujímať asi viacerých zanietených kávičkárov …Ďakujem.

Cafepoint

Dobrý deň, ide o vopred upraženú kávu. Praží nám ju talianska pražiareň s niekoľkogene­račnou históriou v pražení kávy.

Radka

Uvitala by som, keby sa kava dala osobne prevziat aj v Cafepoint v obchodnych centrach… mam jedno 200m od domu a musim sa „trepat“ na Zilinsku. Pouvazujte nad tym. vdaka

Cafepoint

Dobry den, bohuzial zmluvy s obchodnymi centrami nam to neumoznuju :(

Arnold Harsanyi

Pozdravujem Vas. Ja tomu zrejme nerozumiem.Ked si nieco objednam platim hotovostou alebo mam na to tie voucheri,v pripade ze by som nemal peniaze? Dakujem za odpoved. S pozdravom Arnold Harsanyi z Presova.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kávu si zakúpite tak, že variant kávy ktorú si prajete si vložíte do košíka. Následne bude pokračovať v objednávke, kde si vyberiete platbu kartou alebo bankovým prevodom. V objednávke tiež vyplníte aj adresu, na ktorú si želáte aby Vám tovar prišiel. Pri preberaní tovaru už nič naviac platiť nebudete. Prajem Vám pekný deň

Miroslava

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, káva Brasil Santos a Honduras je arabica, alebo je to zmes s robustou? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Miroslava

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa tovaru mailom alebo telefonicky na +421 252 962 3­94 kde Vám radi odpovedia na Vaše otázky.

Prajem pekný deň.

Cafepoint

Dobrý deň,

obidve kávy sú odrodové a sú 100% Arabica.

anonym

Dobry den,
Indonesia Kopi Luwak – aky je to typ kavy, arabika?

Cafepoint

Dobrý deň,

Kopi Luwak sa nedá klasifikovať podľa odrody. Keďže sa jedná o cibetkovú kávu, tak sa môže skladať zo všetkých odrôd, v závislosti od toho čo konkrétna cibetka jedla v daný čas. Ako káva pôvodom z Indonézie, bude ale väčšina zŕn druhu Arabica.

Martin

Dobry den, v akom stave su kavy mleta/nemleta. dakujem

Cafepoint

Dobrý deň, sú to zrnkové, čiže nemleté kávy.

deni

Dobrý deň,
objednávku mám pripravenú na vyzdvihnutie. Ako mám postupovať, keďže nevidím kupóny na stiahnutie? Stačí priniesť so sebou Vytlačenú objednávku – mail o pripravenej zásielke na vyzdvihnutie?
Ďakujem.

Cafepoint

Dobrý deň, pokiaľ ste mali objednávku objednanú pre doručenie na našu predajňu na Žilinskej, tak stačí povedať číslo objednávky, vaše meno a to že je to objednávka zo zľavomatu. Ak ste si nechali tovar doručiť do zásielkovne, tak by ste mali mať SMS s kódom vašej objednávky, ktorý poviete pri preberaní tovaru na zvolenej výdajni. Ak by ste mali s doručením akékoľvek problémy, môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom emailu na admin@cafepoint.sk. Ďakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore