Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jesenná dovolenka pod Vysokými Tatrami v útulnom Hoteli Lučivná*** , dieťa do 12 rokov ZDARMA a platnosť až do decembra!

4,5 / 5 Hotel Lučivná*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dominika

Dobrý deň, prosím vás nebude v ponuke tento pobyt aj s predĺženou platnosťou, minimálne do konca januára? ďakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den, pravdepodobne do vianoc budeme mat novu ponuku, skuste sledovat web.
S pozdravom
Katarina Pitkova

Barbora

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, koľko by stál a či by bol možný aj Silvestrovský pobyt na dve noci pre dve osoby od 31.12 – 2.1. 2017? Dakujem.

Hotel Lučivná***

Dobry den,
je nam luto ale silvester uz mame plne obsadeny.
S pozdravom Katarina Pitkova
Hotel Lucivna

Miroslav

Dobry den mate volny termin od 9.12 do 11.12 pre 2osoby ,2dni 3noci s polpenziou?

Hotel Lučivná***

Dobry den, je nam luto ale vikendove terminy uz nie su volne, vid poznamka pri akcii.
S pozdravom Pitkova

Peter

Dobry den mate eate volny termin 16–18.12 2016 ? Dakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den ano termin je este volny.
S pozdravom Pitkova

Lucka

Dobry vecer chcela by som sa informovat ci bude volny vikend 25.11 do 27.11 pre dva osoby dakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den, je nam luto ale nieje volne. Dostupnost odporucam preverit telefonicky. S pozdravom Pitkova

Ivana

Dobrý deň, je voľná izba pre dvoch na dátum od 29.10–1.11? Ďakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den, je nam luto ale nieje volne.
S pozdravom
Pitkova

Rostasova Silvia

Dobry den,chcela by som sa opytat na voucher.Co to konkretne znamena a ci je mozna pristielka pre dospelu osobu.Dakujem za odpoved,pekny vecer.
e-mail rostasova.silvia@post.sk

Andrea

Dobrý deň,chcem sa spýtať dokedy treba kupón uplatniť? Chcela by som ho použiť ako vianočný darček a aby bola možnosť využitia jar 2017.Ďakujem a prajem pekný deň.Andrea

Hotel Lučivná***

Dobry den,
termin platnosti kuponu je do 23/12/2016 t.j. ze je potrebne realizovat pobyt do 23/12/2016.
Momentalne Vam neviem povedat ci budeme mat nejaku akciu s platnostou aj po novom roku.

S pozdravom

Katarina Pitkova
Hotel Lucivna

Michaela Doliničová

Dobrý večer, chcela by som sa informovať na termín od 18.11. – 20.11.2016. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Michaela

ohľadom dostupnosti sa prosím kontaktujte v hoteli mailom alebo telefonicky na recepcia@hotellucivna.sk +421 907 950 464.


Prajem pekný deň :)

Alexandra Vaníková

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ,či máte ešte volné 4 izby s dvojlôžkovou posteľou na termín 25.11 do 27.11?
Ďakujem

Hotel Lučivná***

Dobry den, kontaktovala som Vas mailom.
S pozdravom
Katarina Pitkova
Hotel Lucivna

HolíčekJuraj

prosim Vas je volny nejaky oktobrovy vykend dakujem
Holíček

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Juraj

O dostupnosti voľných izieb sa prosím informujte priamo v hoteli na maili alebo telefónom čísle recepcia@hote­llucivna.s +421 907 950 464

Prajem pekný deň.

viera.ha@centrum.sk

prosim zistite mi 29.9– a 30.9.2016 ci je volny termín, c,t .0907474726

Hotel Lučivná***

Dobry den, je nam luto ale termin nieje volny.

S pozdravom
Pitova
Hotel Lucivna

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore