Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Kvalitné bavlnené plachty z džerseja v mnohých farbách a veľkostiach

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Eva Chreneková

Dobrý deň prajem,
mala by som záujem o biele Jersey prestieranie rozmer 90/200 zakúpiť na zľavomate. sk , prosím vás nie je to možné aby sa to dalo doplniť, lebo mi ukazuje, že nie sú už v ponuke a u vás na stránke sú k dispozícií, ide o objednávku 10 ks.?
Ďakujem za odpoveď, s pozdravom

Aaryan Trade s.r.o.
Jacq.

Dobrý deň, Chcela by som sa spýtať či máte aj klasické bavlnené plachty – také ako sa vyrábali ešte v minulom storočí a samozrejme bez gumičky – aké sme dostávali do výbavy od našich mám :)
Pozerala som na vašej stránke, nejaké klasické tam máte v ponuke, ale neviem či sú to také aké zháňam.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, v nabídce našeho e shopu jsou i klasická bavlněná prostěradla ( bez gumy), tento sortiment ale není předmětem akce na zlavomat.sk.

Nina

Mam otazocku, mam matrac rozmeru 80 × 200cm, vyska 24cm, bude postacovat plachta 90 × 200 cm ? Dakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na výšku matrace do 20cm, to znamená, že pokud Vaše matrace má výšku 24 cm doporučujeme zakoupit rozměr 140 × 200 cm.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

JI

Dobrý deň, je možné plachty sušiť v sušičke?
Ďakujem za odpoveď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano , prostěradla lze sušit v sušičce.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Lukáš Krajňák

Dobrý deň,

vedeli by ste mi prosím napísať aká je krajina pôvodu?
Ďakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
země původu je Čína.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Veronika

Dobry den , chcem sa opytat ci postovne 2,96 eur (osobny odber v zasielkovni ) je za kus alebo pri kupe viacerych kuosov sa postovne meni.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, za cenu jednoho poštovného můžete na zlavomat.sk objednat více kusů prostěradel ( i 10 ks) i kombinovat různé výrobky naší společnosti AARYAN TRADE s.r.o.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE s.r.o.

Pavel Kysler

Dobry den, chcem sa spytat ako mam postupovat ked ste mi poslali inu farbu plachty ako som objednal i ked v rozpise mi pisete ze posielate hnedu 220 × 200 ale v skutocnosti ste poslali sivu 220 × 200. Ostatne farby su v poriadku.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za chybu, zašlete prosím Váš požadavek na reklamaci na náš e mail: objednavky@rodinnybalik.cz. Požadované prostěradlo Vám zašleme a svoz chybně dodaného zboží zajistíme na naše náklady.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Marta ballová

Dobrý deň prajem, ja by som chcela objednať okrem plachiet(bude ich viac) aj paplón, ale mi chýba v ponuke k tomu vankúš. Máte také niečo?:)
 Díky:)

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, polštáře máme v nabídce e shopu: http://rodinnybalik.cz/polstare/

S pozdravem

Tým AARYAN TRADE

Jana

Dobrý deň.
Nerobia sa žmolky? Materiál drží tvar, alebo je to niečo ako tričkovina?
Ďakujem.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, vzhledem ke gramáži materiálu, ze kterého jsou prostěradla vyrobena, se s těmito problémy s kvalitou nesetkáváme.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Jaroslav Kavka, Žilina

Zasielate aj na zásielkovne na Slovensku? Ak áno za akú cenu?

Aaryan Trade s.r.o.

Ano zasíláme, cena je uveřejněna v inzerci našich akcí na zlavomat.sk

Osobný odber Zásielkovňa (116 pobočiek)
2,96 € (10 prac. dní)

PETER REINER

Kde sa nachádzajú v Bratislave"Zá­sielkovne"? V sídle Zľavomatu na Mlynských Nivách? Ďakujem. PR

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, seznam poboček společnosti Zásielkovňa naleznete zde: https://www.zasielkovna.sk/pobocky
S pozdravem Tým AARYAN TRADE

Maria

Dobrý deň,
chcem sa spytat, ci do rozmerov sa zapocitava aj vyska matrace, alebo sa berie do uvahy len leziaca plocha v + š
Dakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
naše prostěradla jsou vhodná na výšku matrace 18 cm. Pokud je matrace vyšší, pak doporučujeme zakoupit větší rozměr prostěradla.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Daniela Krajčová

Chcem sa opýtať, kde je najbližšie odberné miesto pre mesto Vysoké Tatry alebo Poprad. Ďakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
seznam poboček společnosti Zásielkovňa naleznete zde: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Ivana Oravcova

Dobry večer,mam zaujem.o kupu 4 ks plachiet,ale pred par minutami som objednala aj 2 ks deky z tejto firmy…Chcela bu som vediet ci to bude poslane na jednu zasielku,teda zaplatim doručenie len 6,49,alebo zaplatim za obidva doručenia po 6,49

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, doporučujeme kontaktovat přímo společnost Zlavomat a požádat o storno první objednávky a vytvořit novou objednavku na prostěradla a deky. Určitě Vám Zlavomat výjde vstříc.

S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Mária

Prosím Vás, kde je najbližšie odberné miesto pre mesto Stará Ľubovňa?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
seznam poboček společnosti Zásielkovňa naleznete zde: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Iveta

Dobry den, chcem sa opytat na aku vysku matraca su tieto plachty ja mam 35 cm matrac. Dakujem

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce 18 cm ( maximálně 20 cm). V případě, že je matrace vyšší, pak doporučujeme nákup většího rozměru prostěradla.

S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Mária

Prosím Vás, koľko stojí biela plachta o rozmere 200 × 220 cm?
a koľko je poštovné?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária

Veľkosť 200 × 220 bielej farby stojí 9,59.

DORUČENIE:
PPL
6,49 € (10 prac. dní)
Osobný odber Zásielkovňa (112 pobočiek)
2,96 € (10 prac. dní)
Osobný odber na prevádzke
Zdarma (10 prac. dní)

Pekný deň prajem

Peter Beták

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je niekde v Trenčíne odberné miesto. Ďakujem s pozdravom Beták Peter

Alžbeta Vrťová

Tieto plachty sa môžu prať aj na viac ako 60°C alebo na menej? A je treba ich žehliť?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
prostěradla jersey v tmavších barvách doporučujeme prát na 40 °C a světlejší barvy je možné prát na 60°C. Tato prostěradla se nežehlí.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore