Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tatranská pohoda s polpenziou vo Vile Šafrán**. Užite si dovolenku vo Vysokých Tatrách až do konca januára!

4,2 / 5 Vila Šafrán Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Monika

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate volne ubytovanie medzi 6.3 do 10.3.2017 pre 2 dospelych jedno 8 rocne a 1 rocne dieta.Dakujem pekny den

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na vilasafran@vilasafran.sk alebo telefonicky +421 944 366 007.
Prajem Vám pekný deň

Vila Šafrán

Dobrý deň,
V tomto termíne máme ešte voľné kapacity. Ďakujeme za prejavený záujem o náš penzión.
S pozdravom Skladaný

Jana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, máte ešte voľný termín 25.1–27.1.2017 pre dve dvoch dospelých?
Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom,Janka

Eva Turócziová

Dobry vecer, potrebovala by som sa opytat, aka je to rodinna izba? Dakujem. Eva

Vila Šafrán

Dobrý večer, rodinná izba je určená pre rodiny. Jedná sa o dve samostatné izby a spoločnú „obývaciu izbu“

martina savlikova

Dobry den,

 chcela by som si u vas kupit cez zlavomat.sk pobyt, ale potrebujem vediet ci je termin od 3.1.2017 do 5.1.2017 volny? 

Za odpoved Vam vopred dakujem

Vila Šafrán

Dobrý deň, o dostupnosti voľných kapacít prosím volajte na tel. číslo 0917124442

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore