Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Adventná Viedeň a zámok Schönbrunne

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Pablo Mihok

a máte zájazdy kde sa dá nastupit aj Banskej Bystrici ?

Aneta

Dobrý deň,kedy sa dá isť do Viedne na vianočné trhy a obhliadku mesta zo Zvolena?A koľko to stojí.Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň žiaľ už máme miesta na tento typ zájazdu vypredané. Organizujeme už len pre kolektív

martina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať o koľkej je predpokladaný návrat do BA.

STARTRIP s.r.o.

cca 20 hod

Emília Kaštílová Pupáková

dobry den o kolkej sa ide rano z Nitri dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pani Emília

Všetky informácie dostanete mailom pred využitím. Môžete kontaktovať poskytovateľa služby mailom alebo telefonicky na zajazdy@startrip.sk
+421 904 098 344.

Prajem pekný deň :)

Jana

Dobrý deň,

do koľkých dní od zaplatenia mi príde vocher? dakujem

STARTRIP s.r.o.

voucher obdržíte po prijatí platby na účet

Maria

Dobry den, chcela by som sa spytat, z akeho miest v BA sa odchadza na jednodnovy vylet do predvianocnej Viedne s prehliadkou Schonbrunu dna 17.12.2016. Pri­cestovali by sme totiz vlakom a chcem vediet, ci stihneme presun zo stanice. Dakujem velmi pekne.

Behulová

Dobrý večer,
chcela by som sa spýtať o ktorej hodine je odchod na zájazd 17.12. z Bratis­lavy.
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod z ba je o cca 9 hod

mária

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na prehliadku zámku v Schonbrone či sa to k cene dopláca na mieste ak by bol záujem a či je k tomu aj sprievodca, že sa zaujmavosti dozvieme v rodnom jazyku. ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

cena vstupenky nie je v cene zájazdu. Platí sa zvlášť. výklad je v slovenskom / českom jazyku

Helena Tisoňová

Pekný deň, zaujíma ma koľko stojí komplexné cestovné poistenie k zajazdu Adventná Viedeň a prehliadka mesta.
Ďakujem za Vašu odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

poistenie je zabezpečované poisťovňou UNIQA a je to 2,20 EUR / osoba / deň

Maria Mikolajova

Dobrý deň! V dňoch 2.-4.12.2016 robime zájaz do Viedne. Ubytovanie a dopravu mame zabezpečenú, potrebovali by sme iba sprievodcu na 3.12. po Viedni. Vedeli by ste nam ho zabezpečit a kolko by to stalo?Zajazd robime pre cca 30 osob a sme z Prešova.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby mailom alebo telefonicky na zajazdy@startrip.sk +421 904 098 3­44 kde Vám odpovedia na Vaše otázky.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore