Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Úžasné fotoknihy rôznych formátov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Laco

Dobrí deň.
Chcem využiť u vás akciu na fotoknihu cez zlavomat na knihu formát A5-H06 na 80 strán za 11.90€ v podstate mám už knihu hotovú čaká na odoslanie ale mám namiesto 80 strán 96 strán na zlavomate je síce napísané že doplatok za ďalšie 4 strany 0.6€ ale neviem ako zaplatiť ten doplatok to potom doplatím priamo vám spolu s poštovným ? a doplatok bude 2.4€ plus poštovné ?
Ďakujem za odpoveď.

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, doplatek za strany navíc uhradíte při převzetí.

Ján Belko

Chystám sa urobiť fotoknihu na formát A5, za 11.90euro, na šírku
(t.j. skôr fotoalbum ako fotokniha). Mám na Vás tieto otázky:

  1. Ak si chcem stiahnuť Váš software na realizáciu svojho zámeru

    musím si najskôr kúpiť voucher? Veď tým kupujem niečo, čo nepoznám (tzv. mačka vo vreci) !

  2. Je súčasťou Vášho softwaru aj s písmom Grotesk (písmeno O je v tvare kruhu)
rôznej hrúbky?
3. Je možné vložiť do fotografie text, príp. menší obrázok?
4. Je možné vložiť jednu foto na dvojstranu?
5. Je možné urobiť medzi fotografiami medzeru rôznej hrúbky (1,2,3,4 mm) ?
6. Je možné dať snímky na dvojstrane tzv. „na orez“ ?
(teda: snímky nemajú na vonkajších stranách fotoalbumu medzeru, rámik, čo vlastne znamená, že fotografie zapĺňajú dvojstranu na 100 percent s výlukou nutných milimetrových medzier medzi sebou )
7. Reagujete na objednanie viac kusov tej istej fotoknihy/albumu tzv. množstevnou zľavou?
Prepáčte, že som Vás zasypal spŕškou otázok. Som výtvarník- senior a moje otázky vyplývajú z úvodného faktu – kupujem niečo, čo nepoznám.
Vaše ukážky fotokníh neobsahujú odpovede na moje otázky…

ĎAKUJEM ZA VAŠU TRPEZLIVOSŤ aj keď predpokladám, že trpezlivosť je súčasťou Vašej profesionality.
COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den,
určitě si můžete stáhnout program před zakoupením voucheru. Vyzkoušet si co program umožňuje a zda Vám bude vyhovovat. Máme k dispozici dva programy. AlbumMaker, který si musíte stáhnout a online aplikaci. Oba programy/aplikace si můžete bezplatně vyzkoušet ať víte co nabízí. Co se týče Vašich otázek pokusím se na ně co nejlépe odpovědět. Vámi požadované písmo bohužel programy neobsahují. Na jednotlivé stránky máte možnost vkládat text i fotografie, dle Vašich představ. Fotografie můžete určitě vkládat přes obě strany. Nejlépe je vložit fotografii jako pozadí. Vyhnete se tomu aby ve fotoknize vznikly po ořezu například bílé pruhy. Jednotlivé fotografie můžete srovnávat a pohybovat s nimi na stranách libovolně. V programu je možné využít i mřížka, která Vám může pomoci s návrhy. Pokud jsem Vám na něco neodpověděla kontaktujte nás určitě telefonicky nebo na info@mcl.cz

Tatiana

Dobrý deň, dá sa stornovat vocher?

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den, ano určitě to lze. Prosím kontaktujte přímo slevový portál.

Lucia

Dobrý deň na stránke je gramáž strany 170 g/cm a tu je uvedených 150, ako to teda je? Ďakujem

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den,
fotoknihy se tisknou na gramáž, která je uvedená přímo v akci, kterou si zakoupíte.

Martina

Dobrý deň, rada by som využila vašu akciu na fotoknihu A3 so 104 stranami a chcem sa spýtať to si mam v programe, ktorý si stiahnem vytvoriť ten album v ktorom bude 104 strán? Ešte som to nerobila preto sa pýtam lebo to mi vyjde strašne moc fotiek nie? Na tú jednu stranu si môžem dať aj jednu a viac foto? Lebo keď som pozerala cenník tak je tam dosť vysoká cena so 104 stranami. Ďakujem za odpoveď Martina

COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.

Dobrý den

No nemusíte si dělat 104 stránky. Technicky můžete i méně. Na stránku můžete dát fotek kolik chcete. To je na Vás.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore