Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Originálne dáždniky RealSTar s automatickým otváraním

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Katarína

Dobrý deň,
ak by náhodu bolo potrebné dáždnik reklamovať, kde a ako sa vybavuje prípadná reklamácia.

Ďakujem.

Asap store s.r.o.

Dobrý den,

reklamace se zasílají na adresu: Asap-store.cz, Kamenná 1427/8, 400 03 Ústí nad Labem, Česká republika. S každým zákazníkem řešíme reklamace individuálně, podle jeho potřeby. :-)

Hezký den, Muchová

Katarína Miškaninová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že ak by som mala záujem o tieto dáždniky, kde by som si ich potom vyzdvihla keď bývam v Prešove-Slovensko. Neviem sa to nikde dočítať a zistiť kde sú tie pobočky na Slovensku. Ďakujem za info. S pozdravom Miškaninová Katarína.

Asap store s.r.o.

Dobry den, na tomto odkaze-https://www.za­silkovna.cz/po­bocky?closest=1 najdete seznam vsech pobocek Zasilkovny. :-)

Hezky den, Muchova

Anna Holováčová

Koľko stojí doručenie poštou, lebo sa mi vidí 2,99 € za to, že si to mám ísť vyzdvihnúť do zasielkovne veľa (vyzdvihnutie v zasielkovni zvyklo byť zadarmo).

Asap store s.r.o.

Dobry den, dekujeme za dotaz. Zbozi je zasilano prostrednictvim Zasilkovny z Ceska, proto se Vam muze cena postovneho zdat vyssi, nez je obvykle. :-) destnik za to ale urcite stoji. :-) Preji hezky den, Muchova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore