Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Levanduľový, citrónovo-olivový či ginko-limetkový set

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Monika

Tovar som objednala pred tyzdnom 6.11., neboli schopni mi tovar odvtedy odoslat ani ma informovat ze sa to zdrzi kedze napisane bolo ze predpokladany den dorucenia bude 10.11. Telefon nedvihaju, na mail neodpisuju.. neviem co si mam o noch mysliet..

Naturonline

Dobrý deň, už sme Vás kontaktovali prostredníctvom mailu. Bohužial sme Vám počas víkendu neodpovedali – nakoľko pracujeme od pondelku do piatku. Nedovolili by sme si ignorovať zákazníka. Hned ako sme eviduovali Váš mail sme Vás kontaktovali. Dakujeme za pochopenie a prajem krásny deň. NATURonline

Miroslav Haško

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že pokiaľ si objednám levanduľový set a zvlášť si objednám Šampón proti vypadávaniu vlasov s kofeínom budem mať poštovné zdarma?

Naturonline

Dobrý deň, pri levadulovom sete sa poštovne neplatí, ale pri šampóne kofeinovom sa platí, tak je akcia nastavená. Pri šampóne však máte možnosť výberu sl. poštou 2,50€ alebo GLS 4,00€. Nakoľko platíte vopred na účet zlavomatu musíme postupovať podla nastavenia akcii. Ak Vám však môžem poradiť objednajte si ten levanduľový set ako ste chceli a kof. šampon s tým že ´pri šampóne zadajte Slov. poštu informujte nás mailom, že ste vykonali tieto dve objednávky a my Vám odošlem tovar spolu GLS službou a za poštovné zapltíte 2,50eur. Iné riešenie Vám ponúknuť nevieme. Prajem pekný deň. NATURonline

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore