Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Luxusný wellness pobyt v exkluzívnom novootvorenom Miraj Resort****

4,1 / 5 MIRAJ Resort **** Novohrad (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Aďa

Dobrý deň, máte voľný termín 1 izbu pre 2 osoby na tento víkend?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Aďa

ohľadom dostupnosti prosím kontaktujte hotel mailom alebo telefonicky na recepcia@miraj.sk +421 473 337 1­03 kde Vám poskytnú informácie.

Prajem pekný deň.

Katarína Mojžišova

Da sa objednat pobyt na marec 2017 ale s tym ze by som to chcela dat ako darcek na vianoce?..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Katarína

voucher je možné využiť do 18. 12. 2016. Žiaľ nemáme informácie či bude pobyt aj budúci rok.

Prajem pekný deň.

Zuzana Barilová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na dostupnosť termínu 29.11–31.11 pre dva páry. To znamená dve izby(dva kupóny). S tým že aký by bol doplatok ku kuponu za izbu vyššieho štandardu? Ďakujem
 Zuzana

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana

ohľadom dostupnosti prosím kontaktujte hotel mailom alebo telefonicky na recepcia@miraj.sk +421 473 337 1­03 kde Vám poskytnú informácie.

Prajem pekný deň.

Peter

Dobry den mate este volne izby 16.-18.12 2016 ? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Peter

ohľadom dostupnosti prosím kontaktujte hotel mailom alebo telefonicky na recepcia@miraj.sk +421 473 337 1­03 kde Vám poskytnú informácie.

Prajem pekný deň.

marta martincová

prepáčte zle som sa vyjadrila, máte aj bazén s termálnou vodou ?

MIRAJ Resort ****

Dobrý deň, vnútorný wellness bazén je ohrievaný (termálny), nie však geotermálny.

marta martincová

Dobrý deň, máte prosím aj termálny bazén ? dakujem

Anna Linhartová

Dobrý deň
pripravuje hotel Miraj Resort aj vianočný pobyt? Ak áno v akej cene?
Ďakujem
 Anna

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Anna

Vianočné pobyty budú až začiatkom Novembra. Nevieme Vám zaručiť či budeme mať z tejto ponuky aj vianočnú variantu.

Prajem pekný deň :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore