Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstraňovanie popraskaných žiliek na tvári pomocou prístrojovej termokoagulácie

4,3 / 5 Premena - centrum lekárskej kozmetiky Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Helena Piusova

Dobrý deň, pred zakúpením kupónu je možná osobná konzultácia?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií ohľadom zákroku, kontaktujte prosím priamo Premena – centrum lekárskej kozmetiky emailom na premena66@gmail.com alebo telefonicky na +421 905 183 908, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Kristína

Dobrý deň, v rámci kupónu vykonávate aj odstránenie cievneho útvaru nevus araneus, tzv. pavúčika na nose? Ďakujem za odpoveď.

Premena - centrum lekárskej kozmetiky

Dobrý deň áno odstraňujeme

Lubica

Dobry den,
Na pravom lici mam popraskane žilky, ktore vytvaraju dojem začervenanej kože vo velkosti cca 1×2cm (odhadom). Podstupila som zakroky na jednej sukromnej klinike, kde som 2krat absolvovala laser proceduru,ale neuspešne. je mi to neprijemne, nakolko na zakrytie tohto nepekneho flaku je potrebne dokonale prekrytie make-upom a pudrom. Viete mi poradit, ci by dana metoda bola uspešna a kolkokrat by bolo potrebne ošetrenie vykonat?
Dakujem
 Lubica

Premena - centrum lekárskej kozmetiky

Dobrý deň. Prístrojom veer máme dobre výsledky neviem vám však vopred povedať koľko opakovaní nakoľko je to individuálne ale často stačia dve

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore