Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Silvestrovský Paríž v polnočných svetlách jedinečného veľkomesta

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
mário

Pocestuje so mnou kamoška s BY. Má platné víza. Nebude to dúfam problem. Ď za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň klient je sám zodpovedný že má v poriadku všetky potrebné náležitosti na vycestovanie. Ck nezodpovedá za túto skutočnosť

Martina Medvecova

Mám záujem o tento zájazd pre dve osoby len v tom nemám jasno.kolko má to bude stáť?350 eur už aj so vstupmi alebo bez?a keďže sme z po kde budeme platiť ten poplatok a je to zarátané len raz alebo sa to počíta 20e za jednu osobu alebo ako?ďakujem za odpoved

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Medvecová, cena zájazdu 175 EUR nezahŕňa vstupy do pamiatok. Doplatok za nástup v PO je 20 EUR / osoba a platíte to jeden krát a je to spiatočná cesta

Ján

Dobrý deň, chcem informovať ohľadom prehliadky múzea Louvre, či reálne budeme mať možnosť si ho obzrieť aj z vnútra. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

DOBRý DEŇ návšteva múzea Louvre je plánovaná v programe na cca 3 hod. Pokiaľ budete mať záujem o dlhšiu prehliadku, je možné sa od skupiny odpojiť

Karol

Dobrý deň , ako si mám objednať jednolôžkovú izbu?

ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cena platí pri obsadení izby 2 osobami, je teda potrebné zakúpiť 2 vouchery. V prípade záujmu je k dispozícii 1-lôžková izba za doplatok 30€/noc. Záujem o jednolôžkovú izbu treba uviesť pri vytváraní rezervácie na zajazdy@startrip.sk .

Prajem Vám pekný deň

Vlasta

zdravim, chcela by som sa spytat , ci sa da zajazd do silvestrovskeho pariza zatial rezervovat a zaplatit az zaciatkom mesiaca

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, prosím obráťte sa priamo na CK za účelom vytvorenia rezervácie na dlhšiu dobu 0911594464

Lukas

dobry den,,, chcem sa spytat pre informaciu,, ak som to spravne pochopil cena vsetkych uvedenych vstupov stoji celkovo 42 eur ?mam 30r.

STARTRIP s.r.o.

áno pochopili ste správne

Aďuš

Dobry deň,
chcem sa spytat,že či zajazd bude zrealizovany aj pri nižšom počte ludi ako je tych 20ludi?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň zájazd bude realizovaný

Jozef

Dobrý deň, ak sa zucasnim zájazdu musím absolvovať návštevu všetkých pamiatok ktoré su uvedene v programe ? Alebo je možne niektoré vynechať a mať vlastný program ?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, samozrejme si môžete urobiť vlastný program :-)

Viktor

Ak sa nenaplní autobus, zvýši sa cena?

STARTRIP s.r.o.

Nie cena zájazdu sa nezvýši

Nicole

Dobrý deň,
Mňa by zaujímalo v akom ubytovaní by sme boli. Mohli by ste prosím napísať presný názov zariadenia?
Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň jedná sa o hotel Premiere Classe, Chilly

Jana

Takže cena zajazdu aj so všetkymi vstupmi by vyšlo 200€?

STARTRIP s.r.o.

dobrý den ceny vstupov sú osoba do 25 r. cca 25 EUR, osoby nad 25r. cca 42 EUR

pavol

Aka byvbola cena jed by sme sli vlastnou dopravou?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň zabezpečujeme len zájazd ako celok aj s dopravou

Dominika

Aké sú ceny vstupov do všetkých pamiatok, ktoré sú v popise?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň osoba do 25 r. cca 25 EUR, osoby nad 25r. cca 42 EUR

Patricia

Zajazd do Pariza je tam nutny aj pas??

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, na zájazd do Paríža je postačujúci občiansky preukaz

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore