Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelá dovolenka v Hoteli Palace Tivoli*** vo Vysokých Tatrách – noví majitelia, ešte intenzívnejšie zážitky!

4,8 / 5 Hotel TIVOLI*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martina

Dobry den,mate ,prosim, volne izby pre 2 rodiny s detmi/2× (2+2)/ v termine 6.3.-8.3.2017?Dakujem za skoru odpoved.

Hotel TIVOLI***

Dobrý deň,voľné izby pre 4 osoby máme,

Lubomir Kopac

Dobry den. Je hotel a okolie pristupne aj pre ztp vozickara? Dakujem.

Hotel TIVOLI***

Dobrý deň,Bohužiaľ pre vozíčkara náš hotel vhodný nie je.

Erika

Dobry den. Chcela by som sa informovat. Mam deti vo veku 2 a 5 rokov, aky typ izby si mam zarezervovat. Dakujem za odpoved.

Viki K

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, máte ešte voľný termín 10. 2. –12. 2. 2017 pre dvoch dospelých?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel TIVOLI***

Ano. Termín 10.2.-12.2.2017 je zatiaľ voľný. Prosím ozvite sa meilovú adresu recepcia@hotelpalacetivoli.eu
Upraviť Ďalšie Ďalšie

Maria S.

Dobrý deň,prosím vás máte voľné izby pre 4 dospelých + 2 deti v termíne 18.2. – 25.2.2017? Ďakujem.

Hotel TIVOLI***

Ano. Termín 18.2.-25.2.2017 je zatiaľ voľný. Prosím ozvite sa meilovú adresu recepcia@hotelpalacetivoli.eu

Jana Korošiová

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, máte ešte voľný termín 25.1–27.1.2017 pre dvoch dospelých?

Vopred ďakujem za odpoveď.
S pozdravom,Janka

Hotel TIVOLI***

Ano. Termín 25.1.-27.1.2017 je zatiaľ voľný.
Prosím ozvite sa meilovú adresu recepcia@hotelpalacetivoli.eu

Frederika

Dobrý deň,
zľava v hoteli Hubert sa vzťahuje aj na masáže? Ak áno, aká je jej výška a ako ju uplatniť? Ďakujem za odpoveď.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore