Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Víkendový relaxačný alebo týždňový pobyt až s 10 liečebnými procedúrami a neobmedzeným wellness v Dudinciach

4,5 / 5 Hotel Prameň Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Miro

Dobrý deň. Je k dispozícií hotelový župan či osuška k bazénu či k procedúram, alebo si musím všetko priniesť z domu?

Hotel Prameň

Dobrý deň,osušky a uteráky budete mať na izbe,ktoré môžete využívať aj k bazénu.Na rehabilitáciu nepotrebujete brať so sebou nič. Župany sú k dispozícii za poplatok 1€ /deň vo veľkostiach xl,xxl,xxxl

Anna

Dobry den,
chcela by som dat tento pobyt ako darcek, chcem sa preto spytat, mate uz iba v marci volne terminy? Dakujem.

Hotel Prameň

Dobrý večer,
voľné termíny sú ešte od 03.03. a 10.03.2017

Hotel Prameň

Pobyty na 5 nocí sa dajú rezervovať v každom termíne. Víkendové pobyty sa už nedajú kúpiť.

Viki

Bol by možný nastup 17.12.2016 tj. v piatok a v nedelu odchod?

Hotel Prameň

Dobrý večer,

akcia platí až od januára 2017. Od 17.12.2016 je odstávka hotela až do Silvestra.

Ján Vlčko

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na voľné termíny pre 2 osoby na víkendové pobyty v januári. Ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý večer,
v januári sú voľné už len komfortné izby s príplatkom 20,–€ na pobyt spolu pre dve osoby v termínoch od 20.01 a 27.01.

Terka

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať či máte voľný termín od 3.3. – 5.3. 2017. Ďakujem

Hotel Prameň

Voľná máme od 3.3. –5.3 a 10.3. –12.3.

Veronika Kleščová

Máte prosím voľný termín na víkend od 17.02,2017?

Hotel Prameň

Voľné termíny máme s nástupom 3.3. alebo 10.3. 2017.

Andrea Hrnciarova

Dobry den, chcela by som darovat pobyt vo vasom hoteli, ale neviem ci mate este volne terminy vikendovych pobytov v januari 2017 pre 2 osoby. Mozete mi prosim napisat ktore mate volne? Dakujem

Hotel Prameň

Dobrý večer,
v janauári sú voľné už len komfortné izby s príplatkom 20,–€ na pobyt spolu pre obe osoby.Termíny od 20.01. a 27.01.2017

Maria

Dobry den Chcela by som sa opytat ci sa da rezervovat vikendovy pobyt od 20 do 22 januara 2017 ´v Dudinciach v hoteli Pramen?

Hotel Prameň

Dobrý večer
v uvedenom termíne máme voľné už iba komfortné izby, za ktoré účtujeme príplatok 20,–€ na pobyt spolu pre obe osoby.

Gabriela Vrancikova

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné zakúpiť si teraz pobyt na február 2017, ale presný termín by som určila až začiatkom februára, nakoľko teraz ešte neviem, kedy presne? Ďakujem Gabika

Hotel Prameň

Doporučujeme najskôr rezervovať izbu a potom kúpiť kupón. Pretože ešte je len december a vo februári sú už len apartmány a komfortné izby s príplatkom voľné. Na konci decembra už môže byť celá kapacita vypredaná.

Lubica Kachmanova

Dobry večer,chcela by som sa spytať,či mate volny termin na vykendovy pobyt –2.12–4.12?.

Hotel Prameň

Dobrý deň

od 02.12.- 04.12.2016 máme ešte voľný termín. Poukaz sa nedá zakúpiť, platba je priamo v hoteli pri nástupe. Rezervovať pobyt si môžete na č. 0915 532513

Peter Bátorek

Dobry den.chcem sa opitat ci sa da u vas aj ubitovat na try noci?ak ano aka je cena a ci je vokny termin od2marca ale dve izby.okrem biliardu co este ponukate?(stolny tenis mate?)dakujem

Hotel Prameň

Od 2.3. sa dá ubytovať. Za noc naviac doplatíte 69,50€ + 2€ daň mestu. Stolný tenis nemáme.

Gabriela

Dobrý deň. Keď chceme ísť 3 dospelé osoby, tak tretia platí 85,50 € v samostatnej izbe ako ste uviedli vyššie? Platí sa na mieste? A ešte by som sa chcela spýtať čí máte voľné izby v termíne od 3.2.2017 do 5.2.2017. Ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,

suma je správna, tretia osoba platí na mieste.Od 03.02.2017 máme ešte voľné kapacity.

Martina

Dobrý večer.
Chcela by som sa informovať. Je ešte termín na víkend 6–7–8 január voľný?
Za odpoveď vopred ďakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
všetky januárové víkendy máme už vypredané.

gabika

Je možný aj pobyt počas vianočných sviatkov? ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň,
počas Vianoc nie sme v prevádzke.

Diana

Dobrý den, je možnosť tohto pobytu 2 dospely + 1 ročne dieťa bez nároku na pristelku zdarma?

Hotel Prameň

Pobyt s dieťaťom je možný. Dieťa má pobyt zdarma

Nika

Dakujem za odpoved nizsie. Pred 5 dnami (pytal sa jan) ste uviedli, ze tretia osoba plati polovicnu cenu z tej, co je pre dvoch v ponuke. Nie je to teda tak?

Hotel Prameň

Dobrý deň,

Kupón platí pre pre dve osoby, jedna osoba platí polovicu z kupónu, teda 69.50 €. Pripláca si však príplatok za samostatné ubytovanie. Je to 16,–€ na pobyt. Cena pre jednu osobu je potom 85.50

Nika

Dobry den,
radi by sme prisli 5 dospeli a 1 dieta 5,5r, poprosila by som kalkulaciu, ak by sme volili apartman alebo 2× dvojpostelova izba a 1× jednopostelova izba.
Dakujem, Nika

Hotel Prameň

Cena pobytu pre 2 osoby je podľa zvoleného variantu. Jedna osoba nemá zľavu. Dieťa do 8 rokov platí za pobyt na 2 noci 35€, na 5 nocí 89€, na 7 nocí 122€. Jednolôžková izba má príplatok 8€ za noc.

Lucia Holincova

Prosím vas 10–11–12 februar je volny ? mam zaujem o tento pobyt podarovať rodičom. Ak by im nahodou nevyhovoval nakoľko otec pracuje v zahraniči je možnosť aby si sami určili termin neskor?

Hotel Prameň

Dobrý deň,

uvedený termín máme ešte voľný. Ak by rodičom nevyhovoval,vieme ho zmeniť podľa dostupných kapacít.

Vyskocova

Dobry den. Prosim Vas kolko stoji ten tyzdnovy pobyt s 10 procedurami? Dakujem.

Hotel Prameň

Dobrý deň,
pobyt na 6 dní (5 nocí) stojí 356,– €. Na 7 nocí s ďalšou masážou a voľným vstupom do sáun 474,– €.

jan

Dobry den tieto pobyty su pre dve osoby-keby ze chceme ist traja -trebars jedna pristelka-kolko by stal pobyt aj s procedurami-dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, tretia osoba platí polovičnú sumu z tej ceny čo je pre dvoch v ponuke.

Diana

Dobrý deň, chcem sa opýtať, aké liečebné procedúry sú zahrnuté v cene?

Hotel Prameň

Dobrý, deň,
informácie o procedúrach najdete na našej stránke:
 http://www.dudincepramen.sk/procedury-1

Peter

Dobrý deň chcem sa spýtať sú ešte voľné izby ??? Jedna izba pre 2 osoby od zajtra 18.11.- do 20.11.2016 plná penzia????

Hotel Prameň

Víkendové pobyty sú v ponuke od januára 2017 – konca marca 2017, pretože tento rok sú vypredané.

Andrej Škoviera

Kratšie pobyty (na 2 noci) ponúkate len cez víkendy?

Hotel Prameň

Dobrý deň,
pobyty na 2 noci sú len od piatka do nedele.

Peter Gonek

Kde najdem volne terminy?

Hotel Prameň

Dobrý deň,
voľné máme zatiaľ všetky víkendy počas platnosti ponuky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore