Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hĺbková regenerácia vlasov, farbenie alebo nový dámsky strih

4,7 / 5 Ondis studio Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Petra

dobry den, da sa u Vas objednat aj na zajtra – statny sviatok?
dakujem pekne

Eva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či robíte aj ombre farbenie, poprípade farbené vlasy, ktoré neprirodzene odrastajú a už ich nechcem opätovne farbiť , nejak „prirodzene“ nafarbiť-tónovať. Veľmi pekne ďakujem.

Ondis studio

Dobrý deň. Áno vieme sa priblížiť k vašej prirodzenej farbe tak aby ste už nemuseli farbiť. Ohľadom ombre vám môžem poskytnúť viac informácií buď telefonicky alebo osobne.

Nikola Palaščáková

Dobrý deň, strih s macadamiovoi kúrou sa ešte vráti do ponuky pokiaľ skončí zľava alebo už nebude v ponuke ?
Ďakujem :)

Ondis studio

Dobrý večer. Tento variant už nebude v ponuke.

Viktoria

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri variante strih s maskou je nejaký príplatok za dlhé vlasy(po pás) a takisto či je nejaký príplatok ak mám záujem o preriedenie vlasov :) dakujem

Ondis studio

Dobrý večer, nie nieje žiadny príplatok. Ale asi to by bolo na dlhšie ta služba, tak keby ste sa nahodou objednavali tak by som vás chcel poprosit aby ste mi pripomenuli že máťe dlhšie vlasky. ☺

Sona

Dobry den, da sa objednat aj na sobotu/nedelu? :)

Ondis studio

Dobrý večer, v nedelu sa nedá a momentalne teraz na tuto sobotu tiež nie.

luba

Zakladne tony som myslela tie naturalne- prirodzene. Za odtiene je priplatok? Dakujem

Ondis studio

Nie nie niesu ziadne príplatky ☺.

luba

Dobry den, farbite len so zakladnymi tonmi alebo miesate aj popolave odtiene, prip striebriste (mam hnede vlasy) dakujem

Ondis studio

Dobrý deň. Ako to myslíte ze so základnými tónmi ? Bez odtienov ? Farbim s odtienmi a miešam aj popolave aj striebristecod­tiene.

Ivka

Dobrý deň, je možné niektorý kupon využiť aj na spoločenský účes?

Ondis studio

Dobrý deň, spoločenský účes u mňa vychádza do 20€. Čiže nieje potrebné využívať voucher na spol. účes.

Didi

Dobrý deň, koľko sa dopláca sa za dlhé vlasy (farbenie)? Dakujem.

Ondis studio

Dobrý deň . Nieje tam žiadny doplatok.

Maria

Dobry den chcela by som sa opytat ci pri druhom variante je moznost namiesto farbenia vybrat melir . Vdaka za info

Ondis studio

Dobrý deň. Tento variant je len na farbenie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore