Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pánská mikina Alpine Pro s farebnou kapucňou a zipsom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Martin Labanc

Zdravim,

v ponuke uz nemate ciernu mikinu velkosti „M“. Doplníte tovar, alebo viete mi ju zabezpečiť??

 Dík

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Martine,

černá mikina ve velikosti M již nebude vůbec skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Môžete mi poslať miery na veľkosť M ďakujem

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jano,

rozměry velikosti M jsou: šířka – 55 cm, délka 68 cm, rukáv od ram.švu – 70 cm, rukáv od podpaží – 60 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Peter O.

Dobrý deň vedeli by ste mi napísat aj rozmery veľkosti XXL ? ako v predchádzajúcej otázke ? Nakoľko v tabuľke je viac rozmerov a pomohlo by mi to pri rozhodnutí … Ďakujem :)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Peter,

zasílám rozměry velikosti XXL: šířka 61 cm, délka – 72 cm, rukáv od ram.švu – 75 cm, rukáv od podpaží – 63 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

daniel s

Dobry den prajem .Viem ze tu mate velkostnu tabulku ale kedze kazda velkost obsahuje dve cislovania rad by som Vas poprosil o presnejsie premeranie cisla L a XL… Hrudnik ,pas, dlzka a dlzka rukavu .
Myslim ze to pomoze viacerym ludom pri vybere .
Vdaka za ochotu :-)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Danieli,

zasílám rozměry velikosti L: šířka – 56 cm, délka – 69 cm, rukáv od ram.švu – 72 cm, rukáv od podpaží – 63 cm. Velikost XL: šířka 59 cm, délka – 71 cm, rukáv od ram.švu – 74 cm, rukáv od podpaží – 64 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore