Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Privátny wellness relax pre dvoch! Sauna, jacuzzi, citronáda a ovocná misa

3,9 / 5 Hotel Modena*** Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Eliza

Dobry den

Chceli by sme pocut vyjadrenie od prevadzkovatela wellness centra,nakolko su recenzie dost zle.Ako je to s tou plesnou na virivke?o pokazenej sprche? Funguje vsetko ako ma a je vsetko tak ako je to popisane v obsahu kuponu?Nerada sa spoliehsm na recenzie,ludia su rozni,tak preto ziadam vyjadrenie od vedenia.Ani k jednej reakcii sa vedenie nevyjadrilo,ani k tym velmi negativnym.Chceme si kupon kupon,dokonca aj pobyt v hoteli,tak sa chcem vyhnut sklamaniu.Dakujem

Hotel Modena***

Dobrý deň, čo sa týka wellnessu, pred nedávnom prešlo rekonštrukciou a uvedené závady boli odstránené a tiež pridané nové možnosti (ako dobudovanie nového sprchového kúta s masážnymi tryskami, doplnenie vedra s vodou na ochladenie..). Uvedené nedostatky boli pri tejto úprave vyriešené.
Áno, našli sa aj nespokojní zákazníci, ale nadmerná väčšina hodnotí naše zariadenie pozitívne a mnohí sa s radosťou vracajú.
Dúfam, že aj Vás budeme môcť presvedčiť o našej snahe a kvalite služieb.
S pozdravom
Manager of Hotel Modena***

Monika

Dobrý deň, máte voľný termín aj tento víkend? Tj 21 alebo 22.01.17 . ???

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na modena@hotelmodena.sk alebo telefonicky +36-+421 948 998 488.
Prajem Vám pekný deň

Mária Kariková

Dobrý deň,asi pred týždňom som si v zlavomate zaplatila tento privátny trojhodinový welnes ale omylomsom vymazala vouchrt,ktorý mi zaslali,môžete mi poradiť ako mám postupovať,alebo kde ten vouchrt znovu nájdem?

Hotel Modena***

Dobrý deň,
keď sa na stránke zlavomatu, prihlásite do svojho konta, v pravo hore je Vaše a po kliknutí na neho sa Vám otvorí ponuka, kde sú evidované aj Vaše nákupy.
S pozdravom
Manager

Patrik

Je již situace ve wellness lepší? Opravená sprcha?

Hotel Modena***

Dobrý deň,
áno, všetko je v poriadku. Priestor súkromného wellness bol aktuálne zrekonštruovaný a aj doplnený o menšie novinky ;)

Juraj

Dobrý deň. Chcem sa vás spýtať, či je možné rezerváciu uskutočniť až po 24.12.2016 v prí­pade že by som tento poukaz kúpil v nasledujúcich dňoch. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Modena***

Dobrý deň, keď že platnosť kupónu je 1. 11. 2016 — 28. 2. 2017, nie je problém využiť ho aj po 24.12.2016.

Peter

Dobrý deň nadruhy týždeň by sa dalo cez víkend ? Na tie dve hodinky

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie voľných termínov kontaktujte priamo wellness emailom na modena@hotelmodena.sk alebo telefonicky na + 421 2 5859 7293.

Prajem Vám pekný deň

Hlavačková Ingrid

Dobrý večer,chcem sa spýtať koľko by stál pobyt pre dvoch v termíne 24.11.-26.11.2016?a čo by tento pobyp zahŕňal?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tejto ponuke sa jedná len 2-hodinový privátny wellness relax pre dvoch. Nejedná sa o ponuku na pobyt a teda nezhŕňa ubytovanie v hoteli.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore