Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dvojhodinový wellness balíček s masážou, vírivkou a fínskou saunou + šampanské zadarmo. V ponuke aj privátna verzia!

4,7 / 5 T&J tennis club Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
majka

Dobry den,je mozna rezervacia aj po Vianociach,nakolko tento kupon chcem dat ako darcek pod stromcek?,Bola by som nerada,keby uz nebolo volne.Dakujem.

T&J tennis club

Dobrý deň Majka,áno je to možne.

Patrik

Dobrý deň,
Sú ešte nejaké voľné termíny medzi sviatkami? Jediný týždeň, ktorý budem doma, tak aby som to neprepískol zbytočne, ďakujem a prajem pekný deň.

T&J tennis club

Dobrý deň Patrik,dám Vám číslo na maséra a skúste si s ním dohodnúť termín… 0915 085 852 p. Huňady. Peeekny deň.

Peter

Dobry den,
v podmienkach uplatnenia je napisane, ze je potrebna rezervacia co najskor po zakupeni voucheru. Moze sa urobit rezervacia az po Vianociach?
Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, rezerváciu môžete vykonať aj po Vianociach. Odporúčame Vám však rezerváciu urobiť čo najskôr, aby bol ešte voľný termín, ktorý si prajete.

Prajem Vám pekný deň

Heda Kosice

Dobry den,

ta flasa sampanskeho ma aky obsah a je nutne ju vypit na mieste?
Pekny den prajem

T&J tennis club

Dobrý deň,obsah fľaše je 0,75l a nie nieje podmienkou vypiť ho na mieste. Pekný deň aj Vám

slavomira

Kolko ludi max moze byt vo virivke…napr sme 3 pary a chceme ist spolu mozme?maser nas vsetkych do 30 min nevybavi 😉

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Slavomíra

Pre viac informácii prosím kontaktujte poskytovateľa služby telefonicky na 0915 085 852 kde Vám rád odpovie na Vaše otázky.

Prajem pekný deň :)

mirka

Dobry den, co znamena privatna virivka? Virivka bude iba pre dve osoby bez vstupu kohokolvek ineho, a to iste plati aj pre saunu? Dakujem

T&J tennis club

Dobrý deň, áno presne budete tam len sami dvaja.

Dara

Môžem sa opýtať ťa cena platí pre dve osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, cena platí pre 2 osoby. V cene je zahrnutý 2-hodinový wellness balíček pre dvoch: 2 × 30 minút masáž (chrbát + krk),
vírivka, fínska sauna a fľaša šampanského zdarma.

Prajeme Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore