Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skipas v lyžiarskom centre OPALISKO

4,6 / 5 SKI OPALISKO Závažná Poruba  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Renáta

Dobrý večer, chceli by sme sa opýtať, koľko voucherov máme zakúpiť na dvojhodinovú lyžovačku pre 2 dospelé osoby a dve deti cca 120cm – 5 rokov, prípadne celodenný pobyt , ďakujeme a prajeme pekný večer

Lyžiarske stredisko

Dobrý deň. Na 2 hodinovú lyžovačku vám stačia 2 ks.

Irenka

Dobrý deň,
dá sa do vášho strediska dostať aj autobusovou dopravou? Mám na mysli miestny autobus smerom do Závažnej Poruby; je to niekde blízko pri otočke busu, alebo nejaká iná zastávka a ako ďaleko je to napešo? Príp. máte kyvadlovú dopravu? Ja som od Žiliny. Ďakujem za odpoveď.
 Irka

Lyžiarske stredisko

Dobrý deň. Ide pravidelná linka. Od poslednej zastávky je to k nám asi 300m.

Martin Onufer

Takze len za celodenny skipass pre dospelu osobu, nie za celodenny skipas pre juniora.

Lyžiarske stredisko

Celodenný skipas pre dospelú osobu môžte dať juniorovi alebo dieťaťu. V predpredaji sú len skipasi ktoré máte v ponuke.

Martin

Je mozne vymenit aj za junior/detsky celodenny listok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher je možné pri pokladni priamo v stredisku vymeniť za: Celodenný skipas pre dospelú osobu alebo
2 × 2 hodinový skipas (2× junior)
alebo 2 × 2 hodinový skipas (1× dospelá osoba + 1× dieťa) pri pokladni priamo v stredisku.

Prajem Vám pekný deň

Lyžiarske stredisko

Dobrý deň.
Celodenný skipas pre dospelú osobu môžte zameniť aj za junior alebo detský. S pozdravom Rasťo

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore