Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Krásne nechty s gélovou modelážou, gel lakom alebo japonskou manikúrou a teraz aj NOVINKA mačací efekt!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Olga

Dobry, ak kupim voucher za 14,90 nemozem si dat napr gelove nechty ružové? Je to iba Francúzka manikúra?

Salón AZ

Dobrý deň, možte si dať aj ružové

Jana

Dobry den platnost kuponu je do 25.1.17, je este vobec mozne sa objednat na nove gelove nechty? Je nejaky volny termin prosim? Dakujem za info.

Salón AZ

Dobrý deň, platnosť voucheru sa predlžuje do marca, nakoľko akcia je pre ľudí zaujímavá. Treba sa telefonicky objednať, ak nezdvíham, mám klientku… Budem volať spať 😉

Adriana Kralčiaková

Dobrý deň, koľko u Vás stojí dorábka gélových nechtov? Je potrebné doplácať ku kupónu na modeláciu gélových nechtov? Ďakujem za odpoveď.

Salón AZ

Dobrý deň pôvodná cennikova cena doplnenia je 20€ (Komplet)
Nové klientky majú 20% zľavu.
Poplatok za odstránenie starej modelaze je 10€ hlavne ak je to akryl… Záleží v akom stave máte nechty odrastene, najlepšie by bolo keby ste mi poslali foto a podľa toho Vám viem povedat, či je nutný doplatok ☺️ S pozdravom Petra

Tatiana Uličná

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať s akými gél lakmi pracujete? Ďakujem!

Salón AZ

Dobrý deň, mám niekoľko značiek ako ELITE, ENII NAILS, INGINAILS, GENAILISH, SEXY MIX, MODELONES, BORN PRETTY, R.S. NAIL, … 😉💅🏻

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore