Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

SKI & wellness pobyt priamo na Malinom Brde

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
HOTEL MALINA*** Ružomberok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Nicol

Dobrý deň
Rada by som sa informovala, či máte ešte voľnú izbu pre 2osoby v dátumoch 02.01–04.01
Ďakujem,

HOTEL MALINA***

Dobrý deň

Ano máme voľné od dnešného dňa do 8.1.2017

HOTEL MALINA***

Už nie je voľné ubytovanie
recepcia

Lucia

Dobrý deň, welness je privátny? ďakujem

HOTEL MALINA***

Dobrý deň

Áno wellness je privátny

recepcia

Sabikova

Prosim , mam otazku, na pristupovu cestu ku hotelu. Ci odstavim auto dolu na centrálnom parkovisku pri lanovke, ci sa da hore v zime vyjst az ku hotelu ? . Stacia mi len zimne gumy, ci potrebujem aj retaze? A odkial z Ruzomberka vedie cesta nahor? Vzdy som sla len lanovkou. Odkedy funguju vleky a ci aj v tyzdni ? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií o ubytovaní, kontaktujte prosím priamo hotel emailom recepcia@hotelmalina.sk alebo telefonicky +421 444 319 999.

Prajem Vám pekný deň

HOTEL MALINA***

Dobrý deň
Je na Vás ako sa rozhodnete, či necháte auto na parkovisku v časti Hrabovo, alebo pôjdete cestou k hotelu.
Podľa zjazdnosti cesty , je dobré mať so sebou aj snehové reťaze. Cesta na Malino z RK vedie od lanovky v hrabove.

S pozdravom
recepcia

Milan Biskorovajný

Dobry vecer, chcem sa opytat ci v termine 28az 30.12.2016 mate volne 2×dospely a 2 x dieta 10 a 7 rocny. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na recepcia@hotelmalina.sk alebo telefonicky +421 444 319 999

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore