Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pánske boxerky z bambusového vlákna, 2 ks vrátane poštovného

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Viera

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či dorucujete doporucene nakoľko j u nás občas problém so stratenú zásielkami. Dakujem

Alpha shop

Dobry den ak doporucene zasielame objednavky nad 10e respektive 2 a viac kupónov
S pozdravom

Dušan

dobry den mal som dva kupony takze mi mali prist 2×2 a prisli mi 3 je

Alpha shop

dobry den napiste mi prosim na nasazlava@gmail.com kod objednávky a ak je chyba u nas samozrejme doposleme s pozdravom

Typekrs

Zdravím,kolik je poštovné do Česka a jak ho uhradit?Diky

Alpha shop

dobry den, bohuzial do cz zatial nezasielame
s pozdravom

Martin Argaláš

Zdravim. Som maximalne nespokojny, objednal som si 4× velkost M-L a prisli mi 4× XL.

Alpha shop

dobrý deň číslovanie nie je europske..predavame ich 3 roky cizee viem co posielam ozncenie xl na vyrobku zodpovedá nadmu m/l . material sa neroztahuje ako bavlna. ak by vam boli veľké mozte poslat spat a vymenime
s pozdravom

Danka

Dobry den.Chcem sa opytat,ked si dnes objednam a zaplatim boxerky,aka je sanca,ze mi pridu do Vianoc ako darcek?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

dodanie tovaru trvá 12 pracovných dní, takže dodanie do Vianoc Vám garantovať nevieme.

Prajem Vám pekný deň

Soňa Leštáková

Dobrý deň,objednávala som u Vás boxerky,sú fajn všetko ok,len farby mi neprišli ako som chcela (písala som do mailu).Chcela by som ešte doobjednať,čo treba urobiť,aby mi prišli vybrané farby?
Ďakujem a pozdravujem.

Alpha shop

dobry den, chceli ste tmave a poslai sme Vam tmave aj ked mame nahodny vyber, bohuzial tie farby nevieme presne zariadit
s pozdravom

František Verný

Môžete mi potvrdiť moju objednávku, nie som si istý v objednaní 2 ks pánskych boxeriek z bambusového vlákna, ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

veľmi radi Vám pomôžeme. Poprosím Vás, aby ste nám napísali na podpora@zlavomat.sk, keďže pod emailom, pod ktorým ste prispeli do tejto diskusie neevidujeme žiadnu objednávku.

Prajem Vám pekný deň

Anton

Dobrý den, v ponuke máte len velkosti M/L ale v odpovediach na dotazy akceptujete aj objednávky XL / XXL. Je možné si tedy u Vás objednat 2 ks XL v modrej farbe poštou na adresu: Anton Karpat, Hrušovská 54, 82107-Bratislava ? pre prípad potreby moj mobil: 0903 630 681 , dakujem

Alpha shop

dobry den v ponuke je viav variant treba kliknut na kupit
s pozdravom

Lil

Este by som potrebovala vediet,ci su podobne skor klasickemu bezsvovemu materialu,ci skor bavlnenym elastickym boxerkam,ake je to na omak,neviem si to predstavit..

Alpha shop

su jemnejsie a elastickejsie ako bavlna

Lil

Dobry den,aku velkost mam objednat?manzelove tesne boxerky maju 74cm v klude,a dobre 78cm,nosi bezne L,pas ma kolo 90cm,vase xl mi pridu male no xxxl uz asi velke..

Alpha shop

dobry den xl – xxl
s pozdravom

Lukáš Krajňák

Dobrý den,
krajina povodu je aka?
Dakujem

Alpha shop

dobry den, dodavatel je z ceskej republiky, textilia nie je uvedena
s pozdravom

Ing. Ján Meravý

objednávam si u Vás 4 ks boxerky XXXL rôzne farby z bambusového vlákna
na dobierku
Dolný Šianec 18A
911 01 Trenčín
tel.0905 480681

Alpha shop

dobry den, objednavku zrealizujte prosim priamo cez zlavomat
s pozdravom

Jeremy Linkenberg

dobrý deň, v prípade, že si objednám 4 ks boxeriek XL / XXL s tým, že by sa mi to zaslalo v spoločnej zásielke, koľko by som platil spolu aj s poštovným?

Alpha shop

dobry den postovne je v cene
s pozdravom

Soňa

Dobrý deň,ak objednám dnes,príde mi tovar do 10.11.?
Ďakujem.

Alpha shop

dobry den, vieme zaslat v utorok, posta je 1 az 3 dni
s pozdravom

Marcel Fahmawi

Prosím mi pošlete 2 ks Modry a čierny s pierkom.dakujem
Ak sa mi bude páčiť objednám ďalšie 10ks

Alpha shop

dobry den, posnazime sa s pozdravom

Marcel Fahmawi

Akú farbu mi pošlete ?

Alpha shop

dobrý deň vyber farieb je nahodny
s pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore