Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Zážitok vo Ferrari, Lamborghini, Maserati a Porsche vrátane paliva!

4,4 / 5 RACING MOTORS Zvolen  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ľudovít Martvoň

Dobry deň jazdí sa na trati alebo v premavke ,dialnici ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

jazda je plánovaná ako okruh 30 km, ide sa po okresných cestách aj po diaľnici.

Prajem Vám pekný deň

Tomáš

Dobrý deň, ako mám získať voucher??

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
jednoduše si jej zde zakupte.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher si zakúpite v tejto ponuke. Stačí, ak si vyberiete variant ktorý si prajete, a následne kliknete na „kúpiť za…“ . Automaticky sa dostanete do košíka, kde Vás systém prevedie celou objednávkou až po jej zapletenie. Po zaplatení tejto objednávky Vám na Váš mail zašleme voucher.

Prajem Vám pekný deň

Adriana

Dobry večer,vo videu vidím v aute zadné sedadlá. Teda,presnejsie povedané ani neviem aké to je auto. Chcela by som to ako darček pre manžela a syna. V tom spomínanom aute by mohol syn sedieť vzadu?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,
můžete zakoupit pro jednoho variantu jako řidič a pro druhého variantu jako spolujezdec. Pak mohou absolvovat zážitek oba.

Andrea

Mozem ist ako rychlo chcem alebo obmedzenie podla povolej rychlosti na danych tratiach?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia bližších informácií kontaktujte prosím priamo poskytovateľa služby emailom na info@supersportpreteba.eu alebo telefonicky na +421 944 055 240, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.
Prajem Vám pekný deň

Monika

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na platbu benzínu. V popise voucheru je napísané: V cene je zahrnuté palivo, poistenie zodpovednosti, havarijné poistenie, diaľničná známka
A v ďaľších podmienkach:
Ceny požičania zahrňujú povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, inštruktáž a náplne okrem benzínu, ktorý si hradí klient. Poistenie zabezpečuje prevádzkovateľ, ktorým je spoločnosť United Dreams sro......

Ako to teda je s tým benzínom? Je v cene, alebo ho hradí klient? Ďakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, v případě teto akce je benzin v ceně. To mate uvedeno v detailech i následně na poukazu. V podmínkách je to uvedeno, protože jsou v průběhu roku i jiné akce, kde palivo v ceně není zahrnuto. U teto akce je dáno, že je benzin v ceně.

Martina

Dobrý deň, kde vo Zvolene sa jazda koná? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia bližších informácií kontaktujte prosím priamo poskytovateľa služby emailom na info@supersportpreteba.eu alebo telefonicky na +421 944 055 240, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Veronika

Dobrý deň.
Môžem rezerváciu urobiť aj neskôr po zaplatený?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

rezervácia je možná aj neskôr po zakúpení, avšak odporúčame tak urobiť čo najskôr, aby bol ešte voľný termín, ktorý si prajete.

Prajem Vám pekný deň

Mariana

Dobrý deň, keď si zaplatím 1 x Jazda pre 1 osobu ako vodič na Ferrari F458, tak môžem zobrať so sebou sny ktorý má 16 rokov, alebo treba nejaký príplatok.?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, bohužial ďalšia osoba ako spolujazdec nieje možná. Ferrari F458 je iba pre 2 osoby a spolu s Vami vo vozidle bude inštruktor. Jediná možnost je tá, že syn môže ísť ako spolujazdec (nutné prikúpiť kúpon aj pre neho). Prajem pekný deň

Ada

Dobrý den,
dala by sa jazda realizovat aj na okruhu?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, u této akce možnost okruhu nenabízíme.

Renáta Renata

Dobry den. Zaujima ma ako je to obmedzene. Mozem si ist ako chcem ja alebo ten instruktor ma obmedzuje a bude mi davat rozkazy co mam robit? Akou rychlostou mozem ist? Dakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, instruktor určitě nedává rozkazy. Je zde ve vozidle jako dozor, který radí s ovládáním vozidla a společně s Vámi sleduje cestu a okolní provoz.

Zuzanka

Dobrý deň,
keď kúpim voucher ako jazdec, môžem mať vedľa seba aj spolujazdca? (dieťa 13r)

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, to není možné. S Vámi pojede instruktor jako spolujezdec.

Alica

Dobrý deň, pri výbere prvého variantu „jazda ako vodič alebo spolujazdec“, znamená, že si môžem vybrať či chcem byť vodič, alebo spolujazdec? Ďakujem

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den,

ano můžete si vybrat.

Vlado Kuric

Dobry den,je nejaka dolna vekova hranica pre vodica,ktory chce absolvovat jazdu?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, pre vodiča je samozrejmosťou platný vodičský preukaz a 18 rokov, pre spolujazdca min. 150 cm, alebo 12 rokov. Pekný deň.

michaela

Dobry den, ked si zakupim voucher 1 x Jazda na 2 autách podľa vášho výberu: Ferrari F458 Italia, Lamborghini Gallardo alebo Maserati GranCabrio pre 1 osobu ako vodič tak trva jazda na kazdom aute 15 minut, teda spolu 30 minut, alebo na kazdom jednom aute po 30 minut?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, s poukazom ako uvádzate máte na každé auto 30 km.

Štefan

Dobrý deň, výber auta pri variante ako vodič Ferrari, Lambo, maserati je na mne alebo mi bude nejaké s týchto áut pridelené?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý den, výběr je na Vás. Poukaz se vztahuje na všechna tři auta a výběr určíte až při rezervaci.

Zuzana

Dobry den. Jazdit ako vodic sa da len s vodicskym preukazom?

SUPERSPORT PRE TEBA

Dobrý deň, ano jazdu ako šofér môžte absolvovať iba s vodičským preukazom. Bez neho môžte využiť jazdu ako spolujazdec.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore