Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

100%-tná šťava z CHILLI papričiek odrody HABANERO priamo od výrobcu

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

JK

Není to pravda! Do té co mám od vás já se vejde 42,5 ml. Teď jsem to znovu přeměřil......haha… Ono by taky jen tak někoho nenapadlo zkoušet narvat 50 ml do lahvičky kalibrované výrobcem na 40 ml (výrobce určitě věděl proč na dno nevyrazil 50 ml :-)…).

www.mayapan.eu

Dobrý deň,
áno 42,5ml je málo, asi sa stala chyba pri plnení a touto cestou sa ospravedlňujeme. A ani nás by nenapadlo „zkoušet narvat 50 ml do lahvičky kalibrované výrobcem na 40 ml“,ale práve pri plnení sa ukázalo, že plníme vždy viac ako má uvedené výrobca na fľaške.Ak Vám produkt,ale chutil zašlite nám na mail Vaše kontaktné údaje a my Vám zašleme produkt zdarma. Mayapan chilli

JK

Děkuji. U obsahu do 50 ml je povolena odchylka 9%. Vy máte v mém případě –16%. Takže o 7% více. A to vám ještě fandím.....lahvička by musela být totálně plná. Což nebyla. A věřím tomu, že je to záměr a větší odchylka je u všech lahviček.
Potvrdili jste tím má slova…sbohem!!!!!!!!

www.mayapan.eu

Dobrý deň,vo fľaške je min.46–7 ml tj do 50 ml to nie je 16%. Mayapan chilli

JK

Buďte tak hodní a napište která norma, zákon umožňuje odchylku 16% ????????
Nebo raději pošlete přímo link......opravdu by mě to velice zajímalo…hehe.

www.mayapan.eu

Dobrý deň, kedže nám záleží na spokojnosti zákazníka posielame normy plnenia.Zhruba v strede textu je uvedená tabuľka s povolenými odchýlkami.

http://www.svssr.sk/legislativa/kodex_03_25.asp

S pozdravom

Mayapan chilli

JK

Prodejce lže, když uvádí obsah 50 ml. Obsah lahvičky vyražený na dně je 40 ml. Zkoušel jsem to. Reálně se tam vejde 43–44 ml. A to byla lahvička vrchovatě plná a bez umělohmotného dávkovače..... Takže to je na inspekci…

www.mayapan.eu

Dobrý deň,ako sme vysvetlovali v predošlej správe nejde o to čo je napísané na fľaške od výrobcu,ale aký je skutočný objem.Preto je bežnou praxou viď obal na paste,mlieku,múke a skratka väčšine produktov na trhu,že sú štátom povolené odchýlky,ale nie preto aby bol zákazník oklamaný,ale preto,že pri určitých typov obalov a aj potravín nie je možné dodržať presné množstvo.S poz­dravom Mayapan chilli

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore