Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v Hoteli Encián*** Rajecké Teplice so vstupom do kúpeľov Aphrodite

4,7 / 5 Hotel Encián*** Rajecké Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana

Dobry den,

chcem sa spytat na volne izby v termine velkonocnych sviatkov. 14/4 – 17/4.
V pripade, ze si zakupime kupon na 2 noci a jednu noc si doplatime, aka by bola celkova cena, pre 2dosp. osoby a 1 dieta – 5r.?
Dakujem vopred za informaciu.

jana

Pozdravujem, nemáte v ponuke dlhšie pobyty ,napr. na 3 noci a 4 dni? Ďakujem

Hotel Encián***

Dobry den,
mame v ponuke len dvojnocove pobyty, ale tretiu noc si mozete priplatit priamo na mieste – ubytovanie s ranajkami za zvyhodnenu cenu: 40 EUR/dvojlozkova izba/noc. Valachova, recepcia

Dzuro

Máte prosím volný termín pre 2+1 od 23–25.2.2017 ? dakujem

Hotel Encián***

Dobry den,
zial v uvedenom termine uz nemame volne kapacity, bol by este volny termin 22. – 24.2.17, izba de luxe s pristelkou. Valachova, recepcia

Hotel Encián***

Dobry den,
prave sa nam uvolnila aj jedna dvojlozkova izba s prístelkou, ak mate o tento pobyt este zaujem, prosim urobte si rezervaciu telefonicky 0917/102079 co najskor. Dakujeme, Valachova

Janette

dobrý den mala by som zaujem o 2 noci a 3dni pre dve osoby kolko sa platí záloha?dakujem.,

Hotel Encián***

Dobry den,
pobyt sa uhradza v plnej vyske, nestaci uhradit len zalohu. Dostupny je v troch variantoch: 125, 135 alebo pocas vikendu za 145 EUR.
Valachova, recepcia

Petronela Kuruczová

Dobrý deň
chcela by som sa spýtať dá sa priplatiť aj masáže? Chceli by sme ako podakovanie za pomoc mamine kúpit voucer pre 2 osoby ale aj s masažou dalo by sa to nejak doriešiť? A cena?

Hotel Encián***

Dobry den, zial masaz nie je mozne prikupit. Ak nam poslete svoju emailovu adresu (info@hotelencian.com), mozem Vam zaslat cenniky a kontakt na niektore zariadenia, kde sa daju masaze zarezerovat. Valachova, recepcia

Janka Pálešová

Prosím o info, je možno i dieťa 6rokov, koľko by bol príplatok prosím i na vstup do spa?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

príplatok za 6 ročné dieťa je za zvýhodnenú cenu na prístelke 5 €/noc. Čo sa týka psíka nad 3,5 kg príplatok je 3 €/noc. Domáce zvieratko, ktoré sa zmestí do tejto váhy, bude ubytované zdarma.

Prajem Vám pekný deň

Hotel Encián***

Dobry den p. Pálešová.
Dakujeme za Vas zaujem o pobyt v nasom hoteli. Dieta vo veku 6 rokov je mozne ubytovat v zmysle predajnej akcie na zlavomat. sk na pristelke v cene 5,00 EUR/noc a veceru doobjednat v cene 5,00 EUR/vecera. Vstup do Vodného sveta v Kupelnom dome Aphrodite na 2 hodiny pocas tyzdna stoji pre 6 rocne dieta 10,00 EUR a pocas vikendu (piatok – nedela) 12,00 EUR.
Pekny den!

Mariana Klincová, recepcia

Deti od 4 do 11.99 rokov možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu na prístelke 5 €/noc.
Deti od 4 do 11,99 rokov možnosť dokúpenia večere za 5 €/deň.

Halmová Katarína

Dobrý deň,
mám záujem o tento pobyt pre 2 osoby a 2 noci v poslednom marcovom týždni 28. 3. – 30.3. 2017 plus večere. Aká je potom cena pobytu? Je kúpanie sa v Afrodite celoročné a aká je vzdialenosť od Enciánu do Afrodity?

Hotel Encián***

Dobry den,p. Halmova.
Dakujeme za Vas zaujem, v uvedenom termine mame este volne kapacity, takze v pripade, ze mate zaujem o pobyt, prosim, zakupte si voucher. Doplatok za dalsiu veceru je 7,00 EUR/osoba (vyber zo 7 jedla), alebo mozete vyuzit 10% zlavu pri objednani si jedal a napojov z nasho jedálneho listka pocas celého pobytu a vybrat si tak jedlo podla vlastnej chuti. :) V kupelnom dome Aphrodite je mozne celorocne kupanie (2 bazeny su vnutorne, 4 vonkajsie) a su vzdialene cca 100 m. Pekny den! Mariana Klincova, recepcia Hotela Encian

Ludo

Dobrý deň, mate v ponuke za 145 eú, na 2noci 3 dni 2os. s raňajkami a jednou večerou, dala by sa pridat este jedna večera pre dvoch? A za aky poplatok? Ešte by ma zaujimalo tie 2 hodiny v kúpeľoch v rámci cenovej ponuky je na 2dni po 2hodiny? Ďakujem za odpoveď

Hotel Encián***

Dobry den,
doplatok za veceru je 10,00 EUR/osoba, alebo sa mozete stravovat podla Vasej chuti vyberom z nasho jedalneho listka a uplatnit si na konzumaciu pocas celeho pobytu 10% zlavu. V cene zlavomatu mate 1 x vstup na 2 hodiny do Vodneho sveta v Kupeloch Aphrodite pre 2 osoby, cize na 1 den. Dalsie vstupy si mozte dokupit u nas na recepcii so zlavou 20 %.
Mária Šmehýlová, recepcia

Zuzana Čupilova

Dobrý den,

vedeli by ste mi urobit ponuku pre jedneho na 3 dni, plna penzia. Chcem to darovat ako dacekovy poukaz.

Ďakujem.

Hotel Encián***

Dobry den, zial v nasom hoteli mame k dispozicii len dvojlozkove izby. Preto je aj pobyt vykalkulovany pre 2 osoby. Skuste preto pohladat hotel, kde ponukaju ubytovanie aj v jednolozkovych izbách. Valachova, recepcia

Marmula Stanislav

Chcem íst sá na tyžden aj z liečením. Som dochodca/vdovec/,kol­ko by ma stál u Vás pobyt?

Hotel Encián***

Dobry den,
pobyt na 7 noci pre 1 osobu by stal 350 EUR, ubytovanie s polpenziou. Procedury by ste si museli zabezpecit ambulantne priamo v kupeloch, vyhodnejsie by bolo keby ste sa priamo aj ubytovali v niektorom z kupelnych zariadeni. Odporucam obratit sa na kupelne oddelenie, bud emailom na spa@spa.sk alebo telefonicky na cisle: 041/5494 256 alebo 041/5494257. Valachova, recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore