Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Značkové pánské boxerky a slipy Sergio Tacchini (2 kusy)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Štrbová Jaroslava

Dňa 20.2.2017 som zaplatila objednávku a dodnes sa mi ešte nikto neozval. Ďakujem za info.

Novega s.r.o.

Dobry den, zasilka Vam byla zaslana 3.3.2017. Omlouvame se za zpozdeni.

Karol Apagyi

Dna 12.12 som som urobil objednavku ktoru som zaplatil kartou a ziadna odpoved o case dodania zasielky..

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Vaša objednávka sa spracováva dodávateľom. V najbližších dňoch môžete očakávať jej doručenie.

Prajem Vám pekný deň

Michaela

Dobrý večer! Prosím Vás formu dopravy máte aj prostredníctvom osobného odberu v zasielovni. Môžete mi prosím poslať zoznam týchto miest? Keď si tovar objednám najneskôr v piatok prišiel by mi do 23.12.? Ďakujem veľmi pekne.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zoznam Zásielkovní sa Vám zobrazí pri objednávaní tovaru,kde si následne vyberiete tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Ak si chcete pozrieť pobočky ešte pred objednávkou, môžte tak urobiť na zasielkovna.sk/po­bocky. Doba doručenia zásielky je 7 prac. dní.

Prajem Vám pekný deň

Sára Vrablecová

Dobrý deň, poprosila by som Vás zloženie boxeriek keďže to nie je uvedené (je len napísané že sú použité kvalitné materiály) . Ďakujem vopred

Novega s.r.o.

Dobry den, 94% bavlna, 6% elastan. dekuji. Smetak Karel

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore