Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ošetrenie pleti s mikrodermabráziou vrátane masáže tváre, krku a dekoltu

4,7 / 5 SALÓN KRÁSY Mgr.Zuzana Šupková Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
adriana

Dobrý deň, je vhodné alebo účinné podstupovať ošetrenie pleti s mikrodermabráziou aj keď mám (len) 25 rokov? Rada by som to vyskúšala.

Ďakujem za odpoveď

SALÓN KRÁSY Mgr.Zuzana Šupková

Dobry den, osetrenie pleti s diamantovou mikrodermabraziou je vhodne pre plet s rozsirenymi pormi, aj pre plet mladu (25 rokov a viac), aj pre plet zrelsiu. Najlepsi efekt vidno az po niekolkych sedeniach.Toto osetrenie nie je vhodne pre citlivu plet.

eva valovicova

dobry večer chcem sa spytat ,či nerobite tetovanie obocia,

SALÓN KRÁSY Mgr.Zuzana Šupková

Dobry vecer, nie bohužiaľ obočie netetujem.

jarka

Dobry den, prosim je mozne sa objednat na procedúru aj v neskorsich hodinach cca 17:00?

SALÓN KRÁSY Mgr.Zuzana Šupková

Dobry den, prosim kontaktujte ma na tel.c. 0918518740.

Katarina

Dobry den, rada by som sa spytala, som v 4. Mesiaci tehotenstva a rada by som absolvovala proceduru, kedze nejde o ultrazvuk, mozem ju podstupit? Ak nie, je mozne dermabraziu v balicku vymenit za nieco mne vhodne, pricom cena ostane rovnaka? Dakujem.

SALÓN KRÁSY Mgr.Zuzana Šupková

Dobry den,bohuzial mikrodermabra­zia,masaz tvare,krku a dekoltu ani osetrenie pleti ultrazvukovou špachtlou ani mezoterapia sa neodporuca počas tehotenstva.Svoj voucher môžete stornovať alebo darovať niekomu inému.Splatný je do 28.2.2017.Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore