Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantické wellness pobyty v GRAND BOUTIQUE HOTELI SERGIJO**** v kúpeľnom meste Piešťany

4,2 / 5 GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO**** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anna Zátrochová

Dobrý deň, máte posim Vás voľnu dvojlôžkovu izbu v termíne od 16.4. Do 17.4. 2017? Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11. Prajem Vám pekný deň

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11. Prajem Vám pekný deň

František

Dobrý večer,
chcel by som sa Vás opýtať či je voľní termín v čase od 1.3 do 3.3 2017 na ten kúpeľní pobyt s polpenziou za 109 euro.
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11.
Prajem Vám pekný deň

Boris

Dobrý deň,
rád by som sa informoval ohľadom dostupnosti pobytu na kupón Luxusný romantický pobyt s večerou , masážami a privátnym wellnes, kedykoľvek v mesiaci marec od piatka do nedele.
Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11. Prajem Vám pekný deň

Zuzana

Dobrý deň, mám záujem o relaxačný pobyt s polpenziou a wellnes. Máte prosím dotupný termín pre dve osoby od 21.2 do 23.2? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11. Prajem Vám pekný deň

Renata Štiavnická

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či v termíne od 3.3.2017 do 5.3.2017 máte ešte voľné dve izby? Ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Bohuzial terminy su vypredane ,da sa ubytovat od nedele.

Boris

Dobrý deň,

Rád by som sa informoval ohľadom dostupnosti kupónu – Luxusný romantický pobyt s večerou , masážami a privátnym wellnes na dátum 10.-12.3
2017.

Ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Volna je posledna iuba deluxe s doplatkom 15 EUR/den a jedenn apartman s doplatkom 35 EUR/den,bez doplatku termin od nedele.

slavomira

Dobry den prodim vas zakupila som si pobyt u vas aj vyplatila alebo voucher este neprisiel.ked pride mam zavolat a rezervovat a ked do datumu nebudete mat volnu izbu voucher prepada?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, v prípade ak Vám voucher ešte neprišiel kontaktujte nás emailom na podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky na čísle +421 232 117 321.
prajem Vám pekný deň

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Zavolajte na recepciu 033/7726646 alebo napište mail:hotel@ser­gijo.sk a napište Vami požadovane terminy a my Vas budeme kontaktovat, ktory je volny.
S pozdravom
Recepcia

domca

Dobry vecer. ako to funguje so zakupenim kuponu na tento pobyt

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kupón na tento pobyt si môžete zakúpiť priamo v tejto ponuke. Stačí ak si vyberiete variant, ktorý si prajete a kliknete na „kúpiť za…“.
Po úhrade Vám príde na mail voucher s kódom. Tento kód následne uvediete hotelu pri vytváraní záväznej rezervácie. Celý postup nákupu si môžete pozrieť tu :
https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&feature=youtu.be .
Prajem Vám pekný deň

Melinda

Dobry den.prosim vas keby som cjcela dokupit este 1noc kolko sa doplati?dakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Za 1 noc navyse sa doplaca 60 EUR s polpenziou a wellnes, v deluxe izbe 75 EUR

Slavomíra Krčmárova

Dobrý den pobyt za 109 eur je celkova pre dve osoby alebo ro je len jedna noc?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher v cene 109€ zahŕňa pobyt pre 2 osoby na 3 dni (2 noci).

prajem Vám pekný deň

Lucia

dobry den mate volne 17.2 do 19.2.2017 pre dve osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky +421 337 726 646.
Prajem Vám pekný deň

Jana

Je mozna pristelka pre 3 dospelu osobu? Kolko by bol doplatok za vsetky sluzby co maju v cene hlavne 2 osoby v balicku pre tu tretiu?termin 15–17.2 na 3 noci je k dispozicii?

ivana jánošová

Dobrý deň, ak kúpim pobyt z vašej ponuky 3 noci, plná penzia, využitie od nedele do piatka a vezmem 2 kupony pre dve osoby, môžeme ich spojiť?a mimo procedúr čo sú v cene je možnosť využitia wellnes?Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, pobyt si môžete predĺžiť spojením kupónov. Súčasťou luxusného wellness centra je fínska sauna pre 12 osôb a perličkový kúpeľ – jacuzzi pre dokonalý relax a oddych, oddychová relaxačná miestnosť, wellness sprchy a masérske centrum so širokou ponukou masáží.

V hoteli môžete využiť možnosť liečebných procedúr v neďalekých napoleonskych kúpeľoch s liečebnou termálnou vodou – za poplatok.

Wellness centrum poskytuje veľmi širokú ponuku profesionálnych a liečebných masáží. Taktiež množstvo zábalov od bahenných po čokoládové, izraelské a pod.
Prajem Vám pekný deň

Alena Michalekova

Dobrý deň chcem.sa spytat na trojdňový pobyt 3noci 8procedur…Za 179e v termíne od 6.7.8.Marec 2017 či je voľná izba..Alebo v priebehu toho tyzdna…alebo ktorý kolvek nástup v marci…Pozera­la.som.to na zlavomate..Ne­viem.ci.Som.si presne zapamätala..Je to aj splnou penziou…Ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk. alebo telefonicky 033/77 266 46.

Prajem Vám pekný deň

Mariana

Dobrý deň,máte voľný termín 17.-19.3.2017 pre 2 dospelé osoby ? Ďakujem.S pozdravom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky 033/77 266 46, 033/77 313 12, 033/77 313 11.

Prajem Vám pekný deň

Patrik

Dobry den, prosim, mate volny termin od 6.1 – 8.1 ? dakujem

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Nie bohuzial ,hotel je plno obsadeny
S pozdravom
Recepcia Eva

Miroslav

máte volný termin od 6.1. – 7.1. ??

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

dalo by sa od 7.1.-8.1.2017.

martina

Dobry den.
Prosim Vas, chcem sa informovat,ci mate nejaky volny termin pre 4clennu rodinku od 4.1.do 6.1.(deti maju 4roky a 2mesiace).
A ci je ubytovanie vhodne aj pre deti.
Dakujeme

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano samozrejme , vieme ponuknut bud izbu s pristelkou alebo rodinny apartman. Dieta do 3 rokov je zdarma a 4-rocne by len podla popisu doplatilo pristelku. Ak mate zaujem o rezervaciu poslite nam mail na hotel@sergijo.sk.

Tešime sa na Vas
Recepcia Eva

tomas novak

dobre rano chcem sa opytat ci mate volny termin a izbu od 02.1–06,1,2017 dakujem za odpoved

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano mame volno od 1.1. –6.1..Staci zaslat rezervaciu na hotel@sergijo.sk.

S pozdravom
Recepcia

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano mame volno,priúpravime peknu elegatnu izbičku, tešime sa na Vas
Eva Recepcia

Zuzana vosátková

Zdravim vas,ja sa chcem len spytat ci je mozne zakupit si pobyt za 109e v termine od 3.1. do 5.1.20017.,a ak ano tak ci je v tom zahrnuty aj vstup do welnes?Dakujem Vosatkova

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano da sa zakupiť a sucastou su wekllnes aj polpenzia.Da sa vyuzit od 1.1.

Zuzana vosátková

Zdravim vas ja by som sa chcela informovat ci je mozne zakupit pobyt v termine od 3.1. do 5..1.2017 to jest na tri dni? Dakujem Vosatkova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@sergijo.sk alebo telefonicky +421 337 726 646.
Prajem Vám pekný deň

Tomáš Zaleta

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako to je so zakúpením pobytu ako darček, funguje to tak že za pobyt zaplatíme a darovaný si už vyberie preňho vhodný termín? A zároveň sa chcem opýtať či máte voľný termín 6–8. 1.2017 za 109€?

Kleisová Patrícia

Dobrý deň chcela som sa ešte opýtať ako to je s objednávaním pobytu cez internet ? nevyznám sa v tom a potrebovala by som poradiť. Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je to celkom jednoduché. Ako prve si na pravej strane tejto ponuky vyberiete variant, ktorý si prajete. Následne kliknete na „Kúpiť za…“ Automaticky sa dostanete do košíka, kde Vás system prevedie automaticky celou objednávkou až po jej dokončenie a zaplatenie. Po zaplatení objednávky Vám na Váš mail príde voucher s unikátnym kódom. Prostredníctvom tohto voucheru si potom vytvoríte záväznú rezerváciu v hoteli na emaili hotel@sergijo.sk.

Prajem Vám pekný deň

Palušková Patrícia

Dobrý večer chcela by som sa opýtať či sú ešte možné rezervácia v ponuke 2.12 – 30.3 za 109€ na dni 2,3,4 január 2017 ? ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano este mame 5 volnych izieb
recepcia

Augustín

Dobrý večer, prosím vás chcel by som sa opýtať či stihnete darček. pobyt v hodnte 79e do vianoc ?

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano mozete si termin vybrat, sme otvoreny aj počas Vianoc

Peter

Dobrý deň,
Chcel by som sa spýtať či máte voľný termín od 5.1. 2017 do 6.1.2017 na ponuku za 79€ . Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano termin na pobyt je volny. Ak si prajete rezervaciu kontaktujte nas
Recepcia

Barbora

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať že ak by som si teraz objednala U vás pobyt V termíne od 2.12.2016 do 30.3.2017 a nemali by ste voľné izby či by sa dal pobyt rezervovať aj po tomto termíne za tú istú sumu 109 eur.
Ďakujem za odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Tieto ceny platia do 30.3., ak si prajete využit neskor,musite si vybrat z inej ponuky s dlhšou platnostou.

Eva Recepcia

Zuzana Bendíková

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 26.12.2016 do28­.12.2016 na ten kúpeľný pobyt s polpenziou za 109€. Ďakujem za odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Pocas Vianoc a Silvestra budu od zajtra v ponuke aktualne vianocne slavnostne pobyty.

S pozdravom
Recepcia

Zuzana Bendíková

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 26.12.2016 do28­.12.2016 na ten kúpeľný pobyt s polpenziou za 10€. Ďakujem za odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

V tomto čase budu od 14.12. v ponuke zaujimave sviatočne vianočne i silvestrovske pobyty s inou ponukou služieb
Recepcia

S.demeterova

Dobrý deň, variant za 109 € platí aj na víkend t.j. piatok až nedeľa?

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano termin si dohodnite na recepcii,ponuka plati do marca,v tomto čase sa da termin rezervovať.
S pozdravom
Recepcia

Viktória Halúzová

Dobrý deň vo variante luxusný romantický pobyt s večerov,masážami a privátnym wellness nieje v cene variantu napísané ubytovanie je to chyba alebo tam naozaj nieje? Ďakujem za odpoveď.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Ano samozrejme do ponuky vpadá ubytovanie.

Recepcia

Daniela

Dobry den chcem sa spytat ci ta suma 79eur je na osobu ,alebo cely pobyt pre dvoh.Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cena 79,00€ zahŕňa ubytovanie pre pre 2 osoby na 2 dni (1 noc).

Prajem Vám pekný deň

Biľová

Dobrý den chcela by som sa opytat na voľný termín od 26.12. – 28.12. A ci by to bolo za tu sumu 79€. Za odpoved vopred dakujem.

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Zatial su volne terminy,možete si zarezervovat od 26.12./planovaná aj Štefánska zábava.-oldies party s doplatkom. ,Ostatne dni 27,28. si možete zarezervovat tiež .
Tešime sa na Váš
Recepcia Grand Hotel

Kristína Špiláková

Dobrý večer, chcem sa opýtať či máte voľný termín od 31.12.2016–1.1.2017 A či by to bolo za tú sumu 79€.. Vopred ďakujem za odpoveď

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO****

Bohužial na dany pobyt Silvester nie je možny. V ponuke budu špecialne vianočne a silvestrovske pobyty. Silvester ma špecialny program,je možne pobyt s doplatkom za Silvestrovsku večeru a program.
Recepcia

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore