Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Legendárne pánske polokošele Fred Perry

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

peter

dobri den chcel bysomsi objednat polokoselu Legendárne pánske polokošele Fred Perry
Pánske tričko Fred Perry POLO
Veľkosť: XXL
Farba: Navy (White/Blue) / Tmavomodrá neviem ako mam to objednat

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

stačí ak si na pravej strane v ponuke vyberiete variant podľa farby a veľkosť, ktorú si prajete. Následne kliknete ne "Kúpiť za… " a dostanete sa do košíka. System Vás potom automaticky prevedie celou objednávkou až po jej dokončenie a zaplatenie.

Prajem Vám pekný deň

Sona

Dobry den. Prosim vas ked dnes objednam polokoselu stihne mi prist do vianoc?? Dakujem

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, garance doručení do Vánoc uplynula včerejším dnem. Dopravci již v tuto chvíli tuto garanci neslibují, doručení se může stihnout, ale také nemusí. Hezký den.

Tomáš Pokrývka

Zdravim Vas…budete doplnat tento tovar polokosiel aj inymi farbami aby ostala tato cena a dalo sa to objednat tak aby to prislo do vianoc ?
dakujem za odpoved :)

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, v dohledné době nebudeme doplňovat toto zboží. Hezký den.

Matúš

Ahoj, budete ešte dopĺňať na zľavu do konca akcie farebné verzie polokošiel veľkosti M? (napr. aj keď ich niekto vráti – keď mu nesadne veľkosť?) Rád by som si totiž ešte kúpil, len v dannej farbe už nie je moja veľkosť (len na cz zlavomate). dik za odpoveď

AGA24 s.r.o.

Dobrý den, ještě by se mělo dodatečně nějaké zboží naskladnit, takže bude zobrazeno. Zda se naskladní konkrétní požadovaná varianta, v tuto chvíli bohužel nevíme. Hezký den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore