Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Naplánujte si rodinnú dovolenku v Tatragolf**** Mountain Resort

4,2 / 5 Tatragolf Mountain resort Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
nika

Dobry vecer, sme 4 clenna rodina, s dvomi detmi …vek 6 a8rokov.
ak by sme si kupili tento kupon, aky by bol celkovy doplatok za deti …
mali by sme zaujem o termin 6–8.3
dakujem za odpoved

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,
pri 4 osobách je potrebný už väčší, dvojizbový apartmán. Doplatok ku kupónu na dve noci by bol:

  • doplatok za dvojizbový: 16€;
  • doplatok za prístelky pre deti: 50€;
  • miestny poplatok: 4€;
Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.
Miroslav Štefunda

Dobrý deň,
Prosím Vás, termín 17.2. – 19.2. je ešte voľny??
Ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,
áno, v tomto termíne sú k dispozícii ešte väčšie, dvojizbové apartmány s doplatkom 8€/noc ku kupónu. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Veronika

Dobry den, je moznost objednania 2 izboveho apartmanu v termine 6–9.3.2017, sme 4clenna rodina , deti vo veku 6 a 8rokov. aka by bola cena?

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii.
Doplatok ku kupónu za dvojizbový apartmán by bol 24€ a za prístelky pre deti 75€ na tri noci.
Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Miriam

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či je voľný termín od 10.2. do 12.2. Mala by som záujem o apartmán pre dve osoby. Ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Peter Hlavačka

Dobrý deň chcel by som sa popýtať či je voĺný termín 17.2.20017–19.2.2017 a 17.3.2017–19.3.2017? Jednalo by sa o dvojizbový apartmán. Ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Dominika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte voľný 1-izbový apartmán pre dve osoby v termíne od 5.2–7.2. Ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Milka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je voľný termín od 10.2. do 12.2. 2017. Ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Renáta miciakova

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný termín od 8.2. Do 11.2. pre 4 dospelých a 3 detí do 6 rokov. Mali by sme záujem o 2 dvojizbové apartmány. Za info ďakujem..

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Andrea

Dobrý deň, máte volný termín od 09.02 – 11.02.2017 ? Pre dve osoby.
Ďakujem pekne.

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Daniela Dobiasova

Dobry den mate volne od 6.3–9.3? Dakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Denda Galabová

Dobrý deň, máte voľný apartmán pre dve osoby v termíne od 20.1 do 22.1?ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Petra Golhova

Dobry den,chtela jsem se zeptat kolik stoji priblizne polopenze u vas kdyz si muzeme dokoupit. Dekuji

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, polpenzia je v cene 14€/osoba/noc.
Ďakujeme.

Lenka

Dobrý deň, máte ešte voľný apartmán pre 2 osoby v termíne 10.2.-12.2.? Ďakujem za odpoveď.

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Lucia

Dobry den, prosim vas mate volny 2-izbovy apartman v termine 13.-15.1.2017? A tiez by ma zaujimalo, ci je v blizkosti hotela nejaka zjazdovka vhodna na sankovanie. Dakujem.

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. V Starom Smokovci, 25 km od nás je sánkarská dráha dlhá 2500 metrov. V tesnej blízkosti hotela žiaľ kopce nemáme. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Denisa

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či máte voľný apartmán pre dve osoby v termíne 6.1–8–1.Vopred ďakujem za odpoveď.

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Jakub Klamarčík

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či je voľný 1-izbový apartmán v termíne 6.1. – 8.1. ?

Za odpoveď vopred ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň, áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Patrik

Dobry den ,
prosim Vás je volny termin na 6noci(7dni) v dnoch od 13.1.2017–20.1.2017? ďakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,
áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.
Ďakujeme.

Horňáčková

Dobry den,chcela som sa spytať či mate volny apartman pre 2osoby v termine 13.-15.1.2017 Dakujem

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,

áno, Vami uvedený termín je k dispozícii. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky.

Ďakujeme.

Radoslav Zagora

Dobrý deň

Chcel by som sa opýtať ako je na tom doprava do hotela od vlakovej zastávky.

 Vďaka

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,
najbližšia zastávka od nás je Veľká Lomnica, Golf, vzdialená asi 12 minút peši. Ďalšia možnosť je vziať si taxi priamo zo stanice v Poprade, cena sa pohybuje okolo 6€ až priamo do rezortu.
Ďakujeme.

Stanka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či 5.1. už bude v prevádzke klzisko v rezorte a či sa dá ubytovať v apartmáne, ktorý sa nachádza v budove kde aj detský kútik. Ďakujem za odpoveď.

Apartmány Tatragolf

Dobrý deň,

či bude klzisko v prevádzke závisí hlavne od počasia, čiže ohľadom tohto odporúčame sa informovať tak 2 dni pred nástupom. Rezervácia konkrétnej polohy apartmánu je za príplatok 10€/noc, v opačnom prípade Vám systém pridelí apartmán aj budovu automaticky. Takže áno, rezervácia apartmánu v budove s detským kútikom je možná za príplatok.
Ďakujeme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore