Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Wellness dovolenka v poľských Tatrách so vstupmi do aquaparku

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Penzión Pod Kotelnica*** Poľské Tatry - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
daniela peszekiova

dobry den je volny aj datum od 4–7.11? pre dve osoby ?4 dni 3 noci?

Nikola

Dobry den potrebovala by som na datum 10 11 12. 11.2017 dve izby plus do jednej decku postelku lebo mame dieta 11.11.17bude mat 2r viete my zistit ci by mali este 2izby volne z polpeniou a keby sa dalo vedla seba dakujem 4dospele odoby jedno dieta budeme

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,
napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a s rezerváciou vám radi pomôžeme.
Želám pekný deň.

Miška

Dobrý deň, prosím Vás máte v ponuke aj apartmánové izby? Mám na myslí prepojené izby. Ak áno je to aj za príplatok? Aký? Ďakujem za odpoveď.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

mamy pokoje 2 pomieszczeniowe z zamykanymi drzwiami
wszelkie informacje pod adresem e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Lenka Pohlova

dobry den, nikde som nenasla fotky detskeho kutika. Vedeli by ste mi ich poslat? Dakujem :-)

Zlavomat.sk

Pekný deň, pani Pohlova,

v hoteli je hosťom k dispozícii aj detský kútik, jeho fotografie však, žiaľ, momentálne nemáme. Ďakujeme Vám však za postreh, pri spustení ďalších ponúk sa pokúsime zachytiť aj tento priestor hotelov.

Marek

Dobrý deň. Chceme sa spýtať či nemáte pre 7 osôb voľný termín od 30.10 –1.11. Ďakujem za odpoveď.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,
niestety w podanym terminie nie posiadamy już wolnych miejsc noclegowych

Laco

Dobry den,mate prosim Vas 2-lozkovu izbu s manzelskou postelou od 22.10 do25.10 a­lebo,od 27.10 do 30.10 dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 18 265 44 77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň

Tatiana Perdochova

Dobry den prosim vas bol by este vony termin na vikend 14,15,16,10 pre 6 ludi to znamena tri izby.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

w podanym terminie 14–16.10 posiadamy wolne pokoje 3 pokoje 2 osobowe
aby zarezerwować proszę o e-mail kontat@podkotelnica.pl

Zuzana

Dobry den. Ako je to u vas s bezlepkovou stravou?. A mate volnu izbu od 29.9. – 1.10. Dakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

niestety w terminie 29.09–01.10 nie posiadamy wolnego pokoju
wolny pokój w terminie 30.09–02.10
oczywiście możemy przygotować dietę bezglutenową

Peter

Dobrý deň. Rád by som zostal v tomto víkende, je to 22.9.2017–24.9.2017. Môžem získať poukážku? Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

w terminie 22–24.09 posiadamy wolny pokój
ABY ZAREZERWOWAĆ PROSIMY O KONTAKT E-MAIL KONTAKT@PODKOTELNICA.PL

Zlavomat.sk

Dobrý deň, posielam Vám odkaz na video, v ktorom sa dozviete ako prebieha nakupovanie na našom portáli: https://www.youtube.com/watch?v=_rHwfYBhUm4&t=2s . Prajem Vám pekný deň!

Bronislava Fraňová

K otázke predtym- z toho jednu rodinnú…izby vedľa seba, ak by to išlo.vdaka.

Penzión Pod Kotelnicą***

Będziemy się starać zarezerwować pokoje blisko siebie

Bronislava Fraňová

Dobrý vecer, máte , prosím, voľné kapacity na 3 dni- 2 noci v dňoch 17.-19.11.2017? 2 dospelí a 4 deti- 4,6,13,16 ročne. Potrebovali by sme 2 izby teda,, stojí jednu rodinnú.dakujem.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,
w podanym terminie 17–19.11 posiadamy 2 pokoje 3 osobowe
aby zarezerwować proszę o kontakt e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Nataša

Dobrý deň, rada by som sa informovala, či máte voľnú izbu pre dve osoby s manželskou posteľou v termíne od pondelka 18.9. do 21.9.2017? Ďakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

niestety w podanym terminie 18–21.09 nie posiadam wolnego pokoju, pokój dla 2 osób posiadamy w terminie 19–23.09
Zapraszamy

Zuzana csa

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate volny termin pre dve osoby od 20.10. 2017 do 22.10.2017?

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w terminie 20–22.10 posiadamy wolne pokoje
prosimy o kontakt e-mail- kontakt@podkotelnia.pl

Alex

Dobrý deň,
Rád by som tento pobyt kúpil ako svadobný dar, bol by s tým nejaký problém, keby to kúpim na svoje meno a chcem to darovať? alebo to mám kúpiť na meno osoby, ktorej to chcem darovať? … ďakujem :)

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

oczywiście można wykupić voucher i podarować go w prezencie
osoba która go otrzyma musi u nas założyć rezerwację na swoje nazwisko

Jozef

Dobrý deň.
Rád by som sa informoval na tento pobyt.
Ale máme 3 a 5 ročné deti. Koľko by to stálo ?
Varianta 3 dni a dve noci s polpenziou.
A či je voľný termín 24–26.8.2017.
Ďakujem za váš čas a ochotu.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

proszę o podanie dokładnej daty 24–26.08? czy 24–26.09
dziecko do 3 lat bezpłatnie
dziecko 5 lat dopłata 15 E /dzień za śniadanie i obiadokolację

Miriam Eliasova

Dobrý večer…chcem sa spýtať na obsadenosť hotela tento víkend 25.8– 27.8.2017…viem,že je to narýchlo ale stáva sa…dá sa zaplatiť aj priamo v hoteli alebo musí byť len cez kupón…lebo ten by sme asi nestihli dostať či?… Dvaja dospelí a jedno 7-rocne dieťa+polpenzia a vstupy…ďakujem za rýchlu odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom dostupnosti termínu prosím kontaktujte priamo Penzión telefonicky: +48 182 654 477. Ak chcete využiť pobyt v cene na Zľavomate, je potrebné zakúpiť voucher. Priamo v Penzióne by ste platili plnú sumu. Ak by ste zvolili spôsob platby kartou online, voucher dostanete ihneď.

Prajem pekný deň.

Martina Naňova

Dobry vecer.chcem sa spytat ked pisete 2 deti do 12 r.zdarma,ci ma zdarma pobyt aj jedno 5 ročné dieťa.za odpoved dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

samozrejme, aj 1 dieťa 5ročné bude mať pobyt zadarmo. Doplatok za stravu (raňajky a večera) 15 €/noc, doplatok iba za raňajky pre dieťa od 4 do 12 rokov 9 €/deň.

Dominika Capcarová

Dobrý deň. Máte voľnú izbu izbu pre 2 osoby na 3 noci od 2.8. ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 18 265 44 77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Lucia

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či mate voľné 2 izby v termine od 04–06.08.2017 a tiež či je možnosť objednať si postieľku? Ďakujem za Vašu odpoveď.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

posiadamy wolny pokój dla 3 osób w terminie 04–06.08.2017– ostatni pokój
aby zarezerwować proszę o kontakt na adres e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Lucia

Dobrý večer chcela by som sa opýtať ci máte voľne 2 izby na termín od 27–29.07.2017 a tiez by ma zaujimalo ci je možna pristelka?? A potrebovala by som este vediet ci je možné si dokúpiť vstupy do terma bania aby som tam mohla byt dlhšie . Dakujem za Vasu odpoved.Lucia

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

niestety w podanym terminie 27–29.07 nie posiadamy już wolnych pokoi
2 pokoje 2 osobowe posiadamy od 30.07. Oczywiście w recepcji pensjonatu można dokupić bilety wejścia do termy Bania

Beáta

Dobrý večer,

chcela by som sa opýtať či máte voľnú 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou na 2noci od zajtra piatok 21.7.- do nedele 23.7.2017. Dakujem vopred za odpoveď.

Emíla

Dobrý deň, chcela by som sa informovať
o dostupnosti termínu od 30.6.2017 až 2.7.2017 pre 2 dospele osoby a 2 deti vo veku 11 a 15 rokov. Poprípade iný termín na 2 noci do 18.7.2017 a čo by to stálo.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

w terminie 30.06–02.07 posiadamy 2 pokoje 2 osobowe obok siebie
w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Daniela

Dobry den. Prosím vás máte voľný termín 2 osoby/ polpenzia/ 16.-18.6. Dakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w terminie 16–18.06 posiadamy ostatni wolny pokój dla 2 osób
aby zarezerwować proszę o podanier numeru v ouchera oraz kontakt na adres e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Mário Körtvely

Dobrý večer, chcem sa opýtať či máte voľný termín na 12–13–14. 5.2017. S pol­penziou. Pre dve dospelé osoby, a jedno 4 ročné dieťa dakujem vopred za odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 18 265 44 77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Peter

Dobrý deň,
chcem sa informovať či je možné si ešte objednať pobyt na tri noci od 14.4. do 17.4.
Za odpoveď ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 18 265 44 77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Katarína Jankovičová

Dobrý deň. Mate ešte voľné miesta pre štyri osoby na dve noci počas Veľkej noci od 15.04.do 17.04??ďakujem za odpoveď. S pozdravom Jankovičová

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

posiadamy jeszcze wolne pokoje na okres Świąt Wielkanocnych 13–17.04.2017
na portalu mamy specjalną akcję 3 noclegi z atrakcjami –259 E dla 2 osób
zapraszamy

Viera

Dobrý deň,
prosím Vás, je na kupón možný pobyt na 3 noci len s raňajkami pre 3 dospelé osoby od 24. do 27. 03. 2017?

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w podanym terminie 24–27.03.2017 po­siadamy wolny pokój dla 3 osób
proszę o kontakt pod adresem e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Lívia

Dobrý deň,

mame dieťa 1,5roka. Len by ma zaujímalo, ci si môžeme vziať z domu na izbu prenosnu postielku. Ďakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

mamy kilka łóżeczek dla dzieci
ale przy rezerwacji pokoju proszę rezerwować także łóżeczko dla dziecka

Soňa

Dobrý deň, máte voľný termín od 23.3. –25.3.2017? Tri dospelé osoby, jedna izba, koľko by to stálo?

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w podanym terminie 23–25.03.2017 po­siadamy wolny pokój dla 3 osób
trzeba wykupić voucher dla 2 osób a za 3 osobę dopłata będzie na miejscu w Pensjonacie
w przypadku wykupienia pobytu 129 E dla 2 osób dopłata za 3 osobę 65 E

Mária

Koľko by stal Veľkonočný pobyt od 13.4.2017 do 17.4.2017 pre 4 osoby / 4 noci , 5 dní / uvadzate ten termín a len 3 noci / Ďakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

na okres Świąt Wielkanocnych na portalu mamy pobyt na 3 noce 4 dni
w przypadku chęci pozostania 1 noc dłużnej prosimy o wykupienie vouchera na 3 nocleg w okresie 13–17.04i i kontakt pod adresem e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Mária Gubová

Požadujeme Veľkonočný pobyt pre 4 dospelé osoby / dve dvojlôžkové izby / od 13.4.2017 do 17.4.2017. Za kladnú odpoveď aj s možnosťou viac informáciami Ďakujem.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w okresie Świąt Wielkanocnych posiadamy wolne pokoje
aby zarezerwować bardzo proszę o kontakt na adres e-mail kontakt@podkotelnica.pl

ONDREJ

Chcel by som si rezervovat pobyt na velkú noc 2-dvojpostelové izby pre 4 osoby.Su ešte volné termíny- dakujem.

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,

w podanym terminie 13–17.04.2017 po­siadamy jeszcze wolne pokoje
aby zarezerwować bardzo proszę o kontakt na adres e-mail kontakt@podkotelnica.pl

Soňa Urbanová

Dobry den. Vo variante za 129e ked mame dieta 4 rocne bez naroku na lozko a stravu. Da sa tento kupon vyuzit? Dakujem

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam serdecznie,
dzieci 4–12 lat mają nocleg gratis -i swoje łóżko
dzieci 4–12 lat mają dopłatę za wyżywienie 9 E/ 1 dzień za śniadanie, 15 E/ 1 dzień za śniadanie i obiadokolację

Barbora

Dobrý deň. Mali by sme záujem o ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti (obaja 5 rokov) na 3 dni –2 noci s raňajkami. V popise je napísané, že 2 deti do 12 rokov zadarmo.
Cena tam je 99€. Sú v nej teda započítané aj tie deti, chápem to správne? Je táto cena výsledná? Ďakujem a poprosím zaslať voľné termíny s touto cenou.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v tejto v cene je už zahrnuté ubytovanie pre 2 deti. Doplatok za stravu pre deti je (raňajky a večera) 15 €/noc/dieťa, doplatok iba za raňajky 9 €/deň/dieťa. Ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 182 654 4­77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Emila

Dobry vecer, chcela by som sa informovat ci mate volnu izbu na 2 noci v termine od 4.3 do 12.3. 2017pre dve dospele osoby a dve deti vo veku11 a 15 rokov.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky+48 18 265 44 77 . Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Zuzana

Dobry den,mate volny pobyt na 4 dni pre dve osoby od 7.3.do 10.3.2017 ?

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam posiadamy wolny pokój w terminie 08–11.03.2017

Danica gregorova

Nerozumiem tomuto pobyt na 2 noci a 3 dní pre ďalšiu osobu je doplatok na prístelke s polpenziou je 64 eur to je v poriadku ale ďalej sa píše .. ďalšia osoba doplatok na prístelke s polpenziou je 50% z ceny kupónu čiže otázka okrem tých 65 eur sa ešte platí viac.? teda akých 50%.? Zaujíma
ma pobyt v čase jún 2017 welnes v poľských tatrach penzión pod kotolní cou 2 deti zdarma za 129 eur ďakujem pekne za odpoveď 3 dní a 2 noci

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

doplatky pre ďalšiu ubytované osoby sú rozdelené podľa dátumu ubytovania. V prípade ak máte záujem o ubytovanie v júny 2017, platia pre Vás doplatky pre ďalšiu dospelú osobu 64 €/pobyt na 2 noci, 94 €/pobyt na 3 noci.
Prajem Vám pekný deň

Bronislava Fraňová

Dobry den,mame 4 deti- vek 15,12,5,3 roky­.pobyt chceme v maji 2017, aka je najlepsia verzia?

Jozef

Dobrý deň. Dá sa platiť eurom, alebo len zlotým.

Jana

Dobry večer, mate prosim Vás voľnú od 16.12 do 18.12.2016 dvoj­posteľovu izbu…2 osoby na 3 dni. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na kontakt@podkotelnica.pl alebo telefonicky +48 18 265 44 77. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Daniela

Dobry den, kolko by stal kupon pre jednu osobu (variant s ranajkami na 2 noci) v samostatnej izbe? Dakujem pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ variant len pre jednu osobu v ponuke nemáme. Takéto ubytovanie je možné riešiť už priamo cez hotel, kde Vám poskytnú všetky informácie o cene .

Prajem vám pekný deň

Mirka Ferancova

Dobrý deň.
Chcela by som vás poprosiť o cenu za Silvestrovský pobyt minimálne s polpenziou, pre: 3 rodiny:
2 dospelí + 2 deti (8 + 3 roky) + pes
2 dospelí + 2 deti (9 + 5 rokov)
1 dospelá + 1 dieťa (16 rokov) + pes
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

varianty v tejto ponuke sú v období 1. 12. – 22. 12. 2016, 1. 3. – 31. 3. 2017 a 1. 4. do 30. 11. 2017 , čiže tento pobyt nie je možné využiť počas Silvestra. Zároveň v tomto hoteli nie sú povolené zvieratká.

Prajem pekný deň

Miroslav Skantar

Máte prosím Vás voľné 2 dvojpostelove izby na 17.-20.11. ?

Penzión Pod Kotelnicą***

Witam,

niestety w terminie 17–20.11 nie posiadamy już wolnych miejsc noclegowych
zapraszamy w innym dogodnym terminie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore