Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre dvoch v podmanivom Krakove

4,4 / 5 Hotel CONRAD**** Krakov - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ľudmila

Dobrý deň.ja som.vám.cez.deň­.písala ohľadom pobytu ci.je.volné.od 1.12–3.12 su to.dva noci lebo.to.je.piatok noc.a sobota.noc.a.v ne­deľu odchod.ste ma.zle pochopili tak.sa.vás.ešte raz pekne.pytam.ci­.je.to.voľné.na­.dva noci dva osobi.a.jedno­.ddieťa 2 rocne.ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ľudmila, to či má hotel voľné kapacity na daný termín Vám neviem povedať, keďže mi do ich rezervačného systému nevidíme, preto je potrebné sa kontaktovať priamo v hotely. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Ludmila

Dobrý deň.je.ešte voľný.termín.­.od.1.12–3.12..dva noci.s ranajkami dva dospelý a.jedno.dieťa 2rocne…ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ľudmila,
cez zľavomat ponúkame možnosť zakúpiť si pobyt na 2 noci, pokiaľ máte záujem o 3 noci, odporúčam kontaktovať priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 .Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň.

L.Řezníček (CZ)

Dobrý den:Měl bych zájem o tento hotel ale jen za podmínek s polopenzí (snídaně+večeře) je to možné a za jakou cenu.Děkuji za odpvěď. Termín 01.12–03.12.2017 dvě dospělé osoby

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
na našom portály žiaľ ponúkame len pobyt s raňajkami alebo bez raňajok, o doplatení polpenzie a preverenie termínu sa prosím kontaktujte priamo v hotely. Ak by ste mali s komunikáciou problém, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Želám pekný deň.

Silvia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možné zakúpiť tento pobyt aj na 3 noci s raňajkami, ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, cez zľavomat ponúkame možnosť zakúpiť si pobyt na 2 noci, pokiaľ máte záujem o 3 noci, odporúčam kontaktovať priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 .Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň.

Kristína Slováková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na voľný termín 2 x dvojložk.izba s ranajkami od 17.11. – 19.11. 2017.
Dakujem
 Kika

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 . Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň.

Petra

Dobry den mam zaujem o dvojposteľovú izbu v termíne od 27.8–29.8 2017 ďakujem Schniererova

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 . Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň.

viktor

Dobry den daju sa k ubytovaniuza 79e dokupit ranajky ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je to možné. Príplatok za raňajky je 39 zł na 1 deň/1 osoba. Príplatky sa hradia priamo v hoteli.

Pekný deň!

Ivana Molnarová

Dobrý den. Chcela by som sa spýtat,či je možné doplatit prístelku pre tretiu dospelú osobu. dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivana,

odporúčam Vám kontaktovať priamo hotel na tel.č.: +48 122 930 0­00 alebo e-mailom: hotel@conradhotel.pl
V prípade jazykových ťažkostí nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: podpora@zlavomat.sk alebo telefonicky: +421 232 117 321

Prajem Vám pekný deň.

zákazník

Dobrý deň, vedeli by sme si doplatiť 1 noc navyše (keby sme sa rozhodli počas pobytu) priamo na mieste v hoteli? ak áno, tak za akú cenu?
Ako je vzdialený hotel od stanice?
Ďakujem

Zuzana

Dobry den je mozme si rezervovat pobyt s ranajkami pre 2dospelych a 2deti (5 a 10r.) v termine 31.3–2.4.2017 aky voucher pouzit na tento termin kedze je to presne prelom, alebo v termine 15–17.4.2017?
Dakujem za info

Vladimir

Dobry den. Cheme absolvovat pobyt v zariadeni 31/3–2/4/2017. Je to na prelome dvoch cenovych ponuk. Ako mame postupovat pri kupe vouceru? Vdaka.

Peter Gašparovič

Dobrý deň,
Máme /nie ja, ale kamarát/ kúpený voucher na obdobie do 31.3. Pravdepodobne termín ale nestihneme, preto sa chcem spýtať, či je možné vymeniť /samozrejme s doplatkom/ za voucher s termínom od 1.4.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ak máte záujem o výmenu vouchera, kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám poskytneme bližšie informácie.Prajem Vám pekný deň

Miroslav

Dobry den,chcem sa opytat ci na kupon moze byt ubytovane okrem 2 dospelych ludi aj 1 rocne dieta bez nutnosti pristelky. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, jednoročné dieťa má ubytovanie v rámci tejto ponuky zadarmo.

Prajem Vám pekný deň

Vera Topitkalova

Dobrý deň, je mozne vyuzit kupon aj pocas jarnych prazdnin ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 . Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň

gabriela

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či je možné ubytovanie pre 2 osoby v termíne od 29.12 do 2.1, ak áno, aká je cena?
ďakujem veľmi pekne
gabriela

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 124 . Komunikácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň

Monika

Dobrý deň.

Prosím Vás mala by som záujem o ubytovanie na 3 noci v termíne 1.4.2017 – 22.12.2017 s ra­ňajkami. Je možné si objednať takýto pobyt? Ak áno, zaujímalo by ma ako je to s prístelkami v hoteli? Potrebujem ubytovanie pre 5 dospelých osôb v 2 izbách.

Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 1­24. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Nicolette Lovato

Dobrý deň prajem. Prosím Vás o informáciu, či hotel má voľné 4 izby pre 8 ľudí v termíne 9.12–11.12.2016. Ďakujem pekne. S pozdravom Thinschmidtová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl alebo telefonicky +48 12 293 00 00, +48 600 134 1­24. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Katarína Pavlisová

Dobrý večer, aká je vzdialenosť od starého mesta, od pamiatok? Je pri hoteli nejaká autobusová alebo podobná doprava do mesta? ďakujem K.Pavlisová

Tomáš Tadlánek

Dobrý večer,
je možné si zakúpiť v hoteli aj večeru, za akú cenu? Disponuje Váš hotel aj izbami pre telesne postihnutých (som na invalidnom vozíku), ak áno, bola by takáto izba vhodná pre 3 dospelé osoby?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre bližšie informácie ohľadom ubytovania kontaktujte priamo hotel emailom na hotel@conradhotel.pl. Komunikácia s hotelom prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s komunikáciou ťažkosti, radi Vám pomôžeme. Stačí ak nám napíšete na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Ján Turan

Ako je to s welnnes ? Je v cene?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

wellness v cene variantu nie je. V cene máte 20 % zľavu na využitie sauny & jacuzzi.

Prajem Vám pekný deň

Greifová

Dobrý deň, všimla som si, že nemáte obmedzenie na silvestra. Je teda možné ísť aj na silvestra, resp. nastupiť na tento pobyt cez víkend od 30.12–1.1 :) Ďakujem Greifová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno tento pobyt sa dá využiť aj na Silvestra. Je potrebné si však najprv overiť dostupnosť voľných izieb v hoteli na tento dátum, buď emailom hotel@conradhotel.pl alebo na telefónnom čísle +48 12 293 00 00, +48 600 134 1­24. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore