Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Balíčky plné chuti a zdravia: jahody, ríbezle a ďalšie ovocie sušené mrazom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Častá otázka
Barbora

Nemôžete zodpovedať otázky aj pre ostatných ľudí? Vďaka.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Barbora,

ovocie sušené mrazom je bez pridaného cukru, konzervantov alebo iných látok. Pôvod ovocia je uvedený v ponuke pri každom druhu ovocia.

Prajem Vám pekný deň

Elena Kyselova

Dobrý deň, mňa zaujíma, či je v RA pobočka zásielkovne, pretože neviem nájsť zoznam pobočiek, ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zoznam Zásielkovní sa Vám zobrazí pri objednávaní tovaru, kde si následne vyberiete tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Ak si chcete pozrieť pobočky ešte pred objednávkou, môžete tak urobiť na zasielkovna.sk/po­bocky.

Prajem Vám pekný deň

Jaroslava Vyrobíková

Kde nájdem zoznam zásielkovni?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

zoznam Zásielkovní sa Vám zobrazí pri objednávaní tovaru, kde si následne vyberiete tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Ak si chcete pozrieť pobočky ešte pred objednávkou, môžete tak urobiť na zasielkovna­.sk/pobocky .
Prajem Vám pekný deň

Maja Šmidová

Toto ovocie som už kúpila viackrát, je to veľmi dobrá a zdravá maškrta. Mňa však zaujíma, ako dosiahnuť, že keby som kúpila dva, tri balíčky, aby som nemusela 2, 3
razy platiť zásielkovňu. Môžete mi poradiť, ako to urobiť? Vopred ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

objednávku na viacero balíčkov si vytvoríte tak, že si vložíte jeden druh ovocia do košíka. Následne keď sa dostanete do košíka, uvidíte obrázok ovocia a vedľa názov ponuky. Keď kliknete na tento názov ponuky vedľa obrázka, znova sa dostanete do ponuky, kde si môžete vybrať ďalší druh ovocia a znova kliknúť na „kúpiť za…“ . Takto si do košíka pridáte viacero druhov ovocia pri zaplatení jedného poštovného.
Prajem Vám pekný deň

Miroslava Kollar

Prosím, aj ja som sa chcela spýtať ci je to len ovocie-bez cukru , konzervantov slebo pridania iných látok?
A odkiaľ je ovocie ?
Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií kontaktujte prosím priamo dodávateľa emailom na pohoda.velkoobchod@centrum.cz alebo telefonicky na čísle +420 778 078 660, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Mária Zaťková

Jednotlive balenia obsahuju len ovocie, bez pridavku cukru alebo inych latok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií kontaktujte prosím priamo dodávateľa emailom na pohoda.velkoobchod@centrum.cz alebo telefonicky na čísle +420 778 078 660, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Zuzi Fontanyi

Odkial pochadza ovocie? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pre zistenie bližších informácií kontaktujte prosím priamo dodávateľa emailom na pohoda.velkoobchod@centrum.cz alebo telefonicky na čísle +420 778 078 660, kde Vám radi zodpovedajú na Vaše otázky.

Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore