Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický VIP privátny wellness vstup pre dvoch + masáž lávovými kameňmi a občerstvenie

4,7 / 5 ZEN Beauty Spa Ždaňa  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Sandruška Husárová

dobry den chcem sa opytat od kedy do kedy plati nocny welness? da sa aj tak ze napr od 16–18hod alebo 17–19hod?

Martin

Dobry večer chcel by som sa opýtať či robíte i masáže parov. To znamená či sa dá masírovať manzelka a ja zároveň .

ZEN Beauty Spa

Dobrý večer, áno je taká možnosť, ale je potrebné si to včas dohodnúť na recepcii . 055/6990 444 . Tešíme sa na Vás :-)

Peter - Košice

Dobrý deň,
zaujala ma ponuka na privátny VIP wellness s ubytovaním, avšak rád by som opýtal na možnosti stravovania bez využitia kuchynky v apartmáne ⇒ napr. blízkosť gastronomického zariadenia príp. aj donáška. Predsa len nemôže byť romantická HOT NIGHT s vynikajúcim wellnessom a masážou bez kulinárskej večere a raňajok (ideálne prinesených do postele).
Ďakujem

ZEN Beauty Spa

Dobrý deň, teší nás Váš záujem o našu HORÚCU NOVINKU :-) Wellness s ubytovaním. Hneď vedľa nášho centra je reštaurácia Old Pub Ždaňa, kde si môžete objednať okrem chutnej pizze aj teplé jedlá, ktorí nájdete aj na FB – Old Pub Zdana :-) Raňajky po dohode Vám donesieme trebárs aj do postele :-) Pekný večer, tešíme sa na Vás :-)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore